טיול מאורגן לצפון איטליה | טיולים מאורגנים לצפון איטליה | מרום תעופה
דף הבית >> טיול מאורגן לצפון איטליה
 

הטיול המקיף ביותר
לצפון איטליה 

שכולל גם את שוויץ, האגמים והריביירה האיטלקית!

8 ימים / 7 לילות 
טיסות ישירות בישראייר

במסלול ייחודי
שכולל גם שוויץ והריביירה האיטלקית!

המלצות על טיול לצפון איטליה
מרום תעופה הינה סיטונאית מומחית בטיולים מאורגנים. החברה ידועה בהקפדה על איכות ורמת טיול גבוהה. מדריכים בעלי ידע וותק שעושים למטייל את חווית הטיול בדגש על תכנים מלאים וגדושיםאוטובוס תיירים ברמה גבוהה ומלונות מעולים. דברים אלה עושים את ההבדל בין הצלחה לכישלון בחויית הטיול.
 
 

לפרטים 03-6219219
עוד המלצה חמה שקיבלנו למשרדי מרום תעופה - טיולים מאורגנים

שלום רב,
 
בתאריכים 18.8-24.8/2016 יצאנו לטיול מאורגן לצפון איטליה עם מדריך טיול מדהים בשם מר גילן לבון.
ברצוננו לשבח את גילן על טיול מהנה, מרתק וחוויתי ביותר. גילן בעל ידע רב ובעל ניסיון רב אודות איטליה. גילן העניק לנו הרגשה טובה ובטוחה, העניק לנו טיפים בנושאים שונים, וסיפר לנו אודות איטליה וכל פרט ופרט אפשרי.
בנוסף, היינו עם קבוצת אנשים נהדרת, שמחה וכיפית.
אנו ממליצים רבות על חברת מרום תעופה ועל גיל לבון בפרט ומאמינים שנפנה אליכם שוב בטיול הבא.
 
תודה רבה,
בני וכוכבה גביאן.
________________________________________________________
המדריך גילן היקר / 11 אוגוסט 2017
בילינו יחד שבעה ימים בהם צעדנו אחריך בין ערים מדהימות וציוריות הרים ועמקים, ממפלי מים לנהרות, לאגמים - נופים קסומים ומשכרים .
העברת את הידע שלך בצורה מקסימה שכללה היסטוריה העתיקה והמודרנית של האירועים אשר עיצבו את החיים באיטליה.
הטיול היה מקסים וראינו את החיים בצפון העשיר והיפה. כל יום היה שונה מקודמו, מפתיע, מגוון, מעשיר ובעיקר מרחיב את הלב והנשמה.
חשנו היטב את ההתחשבות שלך בכל צורך של כל אחד מאתנו בקבוצה
את האחריות המקצועית, את הגמישות ואת הנינוחות בהם ניתבת את הטיול.
דרך עיניך ועיננו אהבנו את בתי הקפה, המסעדות, השווקים, החנויות ואת הסיפורים בקיצור
מודים ומוקירים
משפחת חניה מירי איציק והילה.

___________________________________________________________
לצוות מרום תעופה שלום במיוחד לרותי
ברצוני להביע את הערכתי לטיול הנפלא שיצאנו ביתי ואני דרככם לצפון איטליה בתאריכים 9-16/7/2016  בהדרכתו של גילן  לבון . גילן גילה ידע מדהים ,אורך רוח וסבלנות מדהימה כלפי הקבוצה .  הספקנו לראות מקומות מיוחדים במינם  והרבה בזכות המסלול  וההדרכה הנכונה
כן ירבו טיולים כאלה ונשמח להמשיך לעבוד עמכם גם בעתיד בע"ה ואפשר לחשוב גם על טיולי מסורת
להשתמע
אורלי ויהב שרר 

_______________________________________________________________

המלצה על טיול לצפון איטליה עם מרום תעופה - 11.6.14
הי צוות מרום תעופה,
רציתי להודות לכם על הטיול לצפון אטליה.
טיול מקסים , היה יוצא מן הכלל הכל התנהל כמו שעון.
המדריך דורון כהן איש יקר בעל נתינה וידע ואוהב אנשים.
כן ירבו אנשים כמותו. בתודה רונית חומט
 
הריביירה האיטלקית פארמה סט מרגריטה
ונציה – עיר התעלות ורונה –
עירם של רומאו ויוליה מילאנו - בירת האופנה
סירמיונה – העיירה שלשפת אגם גארדה
אגם גארדה אגם קומו לוגאנו בשוויץ
✔ הרי הדולומיטים ועוד..

טיול מאורגן לצפון איטליה מסלול הטיול :

יום 1:  תל אביב – גנואה - הריביירה האיטלקית!

היום נצא בטיסת בוקר אל העיר גנואה שבצפון איטליה. לאחר התארגנות קצרה נשים פעמינו אל אחד מנופיה המרהיבים ביותר של איטליה אל הריביירה מן היפות והרומנטיות בעולם נבקר בעיירות הציוריות
רפאלו וסנטה מרגריטה. המעוניינים יכולים לבקר בעיירה המפורסמת והרומנטית פורטופינו . בתום הטיול נמשיך לכיוון מלוננו באזור פארמה.
 
טיול לצפון איטליה צפון איטליה

יום 2:  פארמה - איל בורגטו - ורונה

היום נבקר בעיר פארמה המפורסמת בפארמז'ן ובגבינת הפרושטו נסייר בעיר ומראה את אתריה החשובים: ארמון פילוטה , הקתדרלה ובית הטבילה, נמשיך אל איל בורגטו המקסימה והשלווה הממוקמת על נהר המינצ'יו ונחשבת לכפר היפה ביותר באיטליה , שם נתרשם משפעת המים ונוכל לערוך היכרות
ראשונה עם הגלידה האיטלקית שאין שניה לה. נמשיך לעבר מלוננו באזור ורונה.
 

יום 3: ונציה

המעוניינים יש אפשרות בתשלום ליום בונציה . מה כבר לא נאמר וסופר על ונציה, שהיא רומנטית, שהיא היפה בערי איטליה אם לא בעולם, שהיא מקסימה, שהיא שוקעת, שכל ביקור בה הוא חוויה. נכנס לונציה בשייט על גבי סירה בתעלה הגדולה, משם נחל את בקורנו בכיכר סאן מרקו המפורסמת ובגשר ריאלטו המיוחד בגשרי ונציה. נראה את גשר ה"אנחות" משם נלך לארמון הדוג'ה - שליט ונציה משך דורות אשר נבנה בשנת 1309 . לא נסיים את ביקורנו בעיר המקסימה לפני שבקרנו בזוית היהודית שלה - ה"גטו היהודי" הראשון באירופה, נמשיך לסייר בסמטאותיה המיוחדות של העיר ואם יתיר הזמן תינתן אפשרות בתשלום לשייט בגונדולות . חזרה למלוננו ללינה.
 

יום 4: הרי הדולומיטים הקסומים בעל גבול אוסטריה

יום של טבע מרהיב ביופיו לפנינו. אחד מאזורי ההרים המיוחדים של אירופה - הרי הדולומיטים.
ניסע צפונה מזרחה בינות לעיירות מקסימות, אגמים, יערות וכפרים אל פסגות מושלגות ונופים
משכרים. במהלך הטיול באזור נהנה מהנוף מנקודות תצפיות מגוונות ומיוחדות. נעצור ונחווה חלק
מהעיירות והכפרים ונספוג את האווירה התרבות וכמובן המטעמים האיטלקיים האופייניים לחבל ארץ זה לאחר שנתבשם מהנופים והאווירה ההרריים והמשכרים נשוב למלוננו.
 

יום 5: אגם גארדה - סירמיונה

גדול אגמי איטליהאגם גארדה ממתין לנו היום. עיירות ציוריות ופינות חמד לצד הרים נישאים וכמובן אגם תכול המים. נבקר בעיירה סירמיונה השוכנת על לשון יבשה בתוך אגם גארדה, נכנס מבעד לשערי
המצודה אל סמטאות העיירה ונוכל להנות מהחנויות, בתי הקפה וכמובן הגלידות האיטלקיות המופלאות. ניסע בינות כרמים, שדות תירס, מטעי לימון ועצי זית, נבקר בעיירות ציוריות מסביב לאגם. בתום הסיור נשוב למלוננו.
 

יום 6:  ורונה - מילאנו

היום נבקר "בעיר האוהבים" – ורונה , נראה את המרפסת המפורסמת של רומיאו ויוליה ואת פסלה של יוליה. נראה את"ה-ארנה" המרשימה אשר בה מתקיימים מופעי אופרה ונסייר בשוק התבלינים. נבקר במרכז קניות גדול כדי לאפשר לנו להשלים את כל מה שלא הספקנו .נמשיך אל עיר האופנה המפורסמת מילאנו.
 
טיול מאורגן לצפון איטליה טיול מאורגן לצפון איטליה

יום 7: לוגאנו בשוויץ - מילאנו

היום נצא לבקר בארץ השכנה מצפוןשוויץ. לפני שנחצה את הגבול נהנה מיופיו של אגם קומו, האגם העמוק ביותר באיטליה. נמשיך אל העיר לוגאנו ,היושבת לחופו של אגם לוגאנו, בירת קנטון טיצ'ינו השוכנת על מפגש הגבולות שוויץ ואיטליה וממחישה  את השילוב המושלם בין הסדר והארגון השוויצרי לקסם והאלגנטיות האיטלקית. משם נמשיך דרומה אל בירת האופנה והעיצוב האיטלקית הנוצצת - מילאנו . נבקר בכיכר הדואומו המפורסמת, גלריית ויטוריו עמנואל , נראה את בית האופרה המפורסם "לה סקאלה". ופסלו של ליאונרדו דה וינצ'י. יינתן זמן חופשי לסיור ולקניות בעיר בה פועלים בתי האופנה המפורסמים בעולם. חזרה למלון. בסיום יום נפלא נשוב למלוננו.

יום 8: מילאנו - תל אביב

נשלים את סיורינו באיטליה בהתאם לזמן ההמראה , נתארגן מלאי חוויות ושיכורים מנופים מרהיבים, ניסע לשדה התעופה לטיסתנו חזרה לתל אביב בה ננחת עייפים את מרוצים מטיול יפה וקסום.
 
כל הטיולים מובטחים!

תודה שהתעניינתם בטיולינו,לביצוע רישום ושריון מקומות אוטומטי יש להקליק טופס רישום לטיול


BEST WESTERN TRE TORRI
לינק לאתר המלון המוצע 

Best Western Hotel Tre Torri


המחיר כולל: 

 ♦ 
טיסות בינלאומיות.
 ♦  מסי נמל, דלק ובטחון.
 ♦  לינה בבתי מלון מדרגה ראשונה ותיירות טובה 
 ♦  אוטובוס תיירים נח וממוזג לביצוע התכנית.
 ♦ בסיס אירוח - ארוחות בוקר
 ♦  מדריך ישראלי מצוות "מרום תעופה". 

 ♦  טיפים לנותני השירותים בחו"ל למעט שירותי סבלות.
 ♦ כניסות לאתרים כפי שמצויין במסלול.


המחיר אינו כולל: 

 • כל מה שאינו מופיע במחיר כולל
 


למרכז מידע והזמנות של מרום תעופה03-6219219

טיול מאורגן לצפון איטליה

מתחשק לכם טיול בחו"ל ואתם מחפשים מקום מושלם ובו יותר מאשר שווקים ציוריים ובתי קפה מפנקים? רוצים לחוות את האווירה המיוחדת של בירת האופנה של העולם? רוצים לחוות משהו מתהילת העבר של האימפריה הרומית, לבקר בביתה של יוליה, זוגתו של רומיאו? מתחשק לכם לראות כמה מהאגמים היפים ביותר באירופה ולשוט בתעלות של וונציה? בטיול מאורגן בחלק הצפוני של איטליה מחכות לכם כמה מהאטרקציות המיוחדות ששווה להכיר. במרחק לא רב מישראל, עם מזג אוויר מצוין, קרוב לשוויץ, תוכלו לנשום אוויר נקי ומבושם ליהנות מחוויות נפלאות, בתי מלון נהדרים, מראות נפלאים והרבה אווירה.   
נעים להכיר - ורונה
מקום שבהחלט ראוי להתחיל בו טיול מאורגן לצפון איטליה הינו העיר ורונה. מדובר בעיר עתיקה מאוד, שהייתה חלק מתפארתה של האימפריה הרומית. בורונה ניתן למצוא ארמונות יוצא דופן בסגנון הרנסנס וכן גם אמפיתיאטרון עתיק ומרהיב עין, אחד מהגדולים ביותר בעולם. אך לא על אטרקציות אלה בלבד יצאה תהילתה של העיר. בעיני רבים, מוכרת העיר כמקום שבו התגוררה יוליה המפורסמת, מהמחזה אודות אהבתם הטרגית של רומיאו ויוליה. לצד המרפסת המפורסמת עליה עמדה יוליה, מצוי גם פסל של יוליה שרבים מיחסים לו סגולות טובות בענייני אהבה וזוגיות.
ביקור באגם
במסגרת הטיול באיטליה הצפונית אפשר להקדיש את הזמן הראוי לתעלותיה של ונציה, אולם מקווה מים נוסף שאי אפשר לוותר עליו הינו אגם גארדה. זהו אגם הנחשב לאגם האיטלקי הגדול והמרשים מכל. שטחו של האגם מעל ל-350 קילומטרים רבועים. האגם עצמו מהווה אטרקציה נפלאה למבקרים וסמוך לו ישנן עיירות עם מעיינות חמים על בסיס גופרית. האגם נוצר בשל תנועת קרחונים קדומה וחוויה מיוחדת ממתינה למי שיגיע לעיירה הקרובה סירמיונה. מהעיירה יוצאים תיירים רבים למעיינות המרפא וכן לטיולים סובבי האגם.
תעלותיה של ונציה
במסגרת טיול מאורגן לצפון איטליה, אין לוותר על היכרות קרובה עם פניני הטבע שהתברכה בהן איטליה הצפונית. בהרי הדולומיטים, למשל, ניתן לפגוש טבע ונוף מרהיבים, אגמים ציוריים, אוויר צלול. נעים וכיף לבקר בעיירות שבדרך, אפשר לעצור לארוחה בטעמים מקומיים, כיף לצלם את פסגות ההרים עטורות השלג ולצפות אל הסביבה הנהדרת.
שיט בוונציה גם הוא חוויה שאין דומה לה באף מקום אחר בעולם. העיר המיוחדת, שתעלות המים שלה יצאו לתהילה, כוללת שכיות החמדה מפורסמות כגון כיכר סאן מרקו וכמובן גשר ריאלטו שסביבותיו נחשבים למרכז שוקק של חיי מסחר ותרבות. אין לוותר על בזיליקת סן מארקו ואחוזתו של השליט העירוני הכל יכול, הדוג'ה. האחוזה פתוחה לקהל הרחב ונחשבת למבנה מפואר ומרשים.
מפדובה למילאנו
החלק הצפוני של איטליה היה לאורך שנים מוקד של פעילות מדעית ואינטלקטואלית. בפדובה, שנחשבת לאחת הערים העתיקות ביותר בצפון איטליה פעל גלילאו גליליי ובה המציא כמה המצאות חשובות. העיר, בת יותר משלושת אלפים שנה. בעשרות השנים האחרונות היא הובילה את המחוז הסמוך לשפע כלכלי ותרבותי. בפדובה ניתן לבקר בקתדרלות מרהיבות, מומלץ לטייל בחלק העתיק של העיר ומומלץ גם ביקר במזקקות מקומיות.
מה עוד חייב להיכלל במסגרת טיול מאורגן לצפון איטליה? ללא ספק יש לשמור מקום גם למילאנו, אחת הערים הנוצצות והקוסמופוליטיות בעולם. בעיני רבים, מדובר בבירת האופנה של העולם, עם מיטב בתי האופנה, מעצבי אופנה, בתי כולבו ומרכזי קניות נוצצים. כדאי גם להגיע לאגם המצוי יחסית בסמוך - אגם מג'ורה ששמו יצא לתהילה. זהו אחד האגמים הגדולים במדינה, סמוך לו מצוי גן בוטני מפואר ומרהיב.
 
 
בכל מקרה, יש לבקש תכנית מעודכנת מהמשרד ♦ חובה לעשות ביטוח רפואי אותו ניתן לרכוש גם במשרדנו ♦ על המטיילים להיות מצויידים בדרכון שתוקפו 6 חודשים לפחות מיום היציאה, וכמו כן להקפיד על שלושה דפים ריקים בדרכון ♦ יתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות ♦ פעילויות הערב וכל המצוין כאפשרות כרוכים בתשלום ♦ השימוש באוטובוס בכפוף לשעות הנהיגה על-פי החוק האירופאי  ♦ המחיר לא כולל תוספות חג ושיא עונה ♦ אין כפל מבצעים ♦ כפוף לתנאים הכלליים בסוף החוברת \ האתר  ♦  ט.ל.ח
למרכז מידע והזמנות של מרום תעופה: 03-6219219
 
 
המומלצים שלנו :
טיול מאורגן לגאורגיה
טיול מאורגן לרומניה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לסלובניה קרואטיה
טיול מאורגן לוייטנאם קמבודיה