טיול מאורגן לגאורגיה | טיולים מאורגנים לגאורגיה | מרום תעופה
דף הבית >> טיול מאורגן לגאורגיה
 


טיול מאורגן לגאורגיה

  המלצות על טיול מאורגן לגיאורגיה

כולל ערב פולקלור מרגש וסוחף!

8 ימים  ♦ חצי פנסיון  ♦  תכנית מלאה  ♦  ללא ימים חופשיים

מרום תעופה הינה סיטונאית מומחית בטיולים מאורגנים. החברה ידועה בהקפדה על איכות ורמת טיול גבוהה. מדריכים בעלי ידע וותק שעושים למטייל את חווית הטיול בדגש על תכנים מלאים וגדושיםאוטובוס תיירים ברמה גבוהה ומלונות מעולים. דברים אלה עושים את ההבדל בין הצלחה לכישלון בחויית הטיול.

לפרטים 03-6219219 מסלול הטיול למטה

עוד המלצה חמה שקיבלנו למשרדי מרום תעופה - טיולים מאורגנים

יצאנו לטיול ב 1.9.16, קיבלה אותנו בשדה התעופה בטביליסי המדריכה אינגה  צ'גלאזה. בהמשך היא הראתה לנו את מחוזותיה הקסומים של גאורגיה ובכל עת הקרינה את אהבתה לגאורגיה מולדתה ובמקביל גם לישראל. הטיול היה מהנה ומעשיר!
אינגה מדריכה מעולה, דאגה לרווחת כל המשתתפים - ועל כך תודתנו.
בזכותה התגבשה הקבוצה, והטיול עבר בנעימות רבה.

 
אורית ודניאל תירם

לכ'

מרום תעופה

       השתתפנו בטיול לגיאורגיה מס'  819מתאריך 17.9.15.

 

      ברצוננו לציין את שביעות רצוננו המלאה מהטיול לגיאורגיה.

      הארגון, הביצוע המדויק, בתי המלון והתוכנית העשירה, הכול היה

      מצוין. מעל הכול המדריכה גב' אינגה  צ'גלאזה. אין מילים לתאר את

      תרומתה הגדולה להצלחת הטיול. הידע הרחב שלה, ניוות המדויק של

      ביצוע הטיול ונועם הליכותיה ליוו אותנו לכול אורך הטיול. אנו אסירי תודה

      לה על כך.  בכבוד רב

     לובה ורפאל לוי


שלום רב לחברת מרום תעופה!
הצטרפתי לטיול מאורגן לגאורגיה ב-11.06.15 חזרתי משם עם חוויות נפלאות. יחד עם זה שגאורגיה מהממת, מדהימה ביופייה, קיבלנו שם המון אהבה ויחס ואוכל משובח. בתור אחת שנולדה וגדלה בעיר גורי, נסעתי אחרי 36 שנים ונפעמתי... הזיכרונות צפו וההתרגשות הייתה עצומה.
אבל החשוב ביותר – המדריכה בשם אינגה צ'גלאזה – זה הדבר המיוחד בטיול. כל יום איתה זאת חוויה: החינניות שלה, החיוך לאורך כל הדרך, הבקיעות בהיסטוריה וסיפורים מעניינים פשוט הקסימו את כל משתתפי הטיול.
מגיע לכם מילה טובה ופרגון גם על המלונות שבהם נפשנו. פרסמתם מין "התנצלות" על רמת השירות במלונות גאורגיה אך כולנו הופתענו לטובה. ניתן לציין שאני נוסעת להרבה טיולים מאורגנים באירופה ודי מכירה את המלונות של איטליה למשל, של צרפת או ברצלונה...
אני מאושרת שזכיתי לנסוע דרככם. המון, המון, המון תודות
באהבה

נילי אהרוני
______________________________
שלום לחברת מרום תעופה 28.6.15
חזרנו מהטיול לגאורגיה שהיה בשבוע האחרון. 
הטיול היה מאורגן למופת המדריכה מדהימה .
חזרנו מרוצים וקצת עייפים. 
תודה רבה. שבתאי ושוש בן ארויה


בוקר טוב אדריאן

מצטרפים להערות החיוביות של שבתאי ושוש

ארגון הטיול ראוי לציון, אינגה המדריכה מקסימה ומקצועית הכירה כל כל נקודה ואתר

עם הרבה אורך רוח ותמיד עם חיוך.

תודה רבה

פנינה ויעקב חמאני ,פרחיה וחזי דאלל, אביבה ויוסי משה,רחל וויקטור רחמים

__________________________________
שלום רב,
רצינו להודות לחב'' מרום תעופה שאיפשרה לנו להשתתף בטיול מקסים לגיאורגיה..
יצאנו בתאריך 8.10.15 עד לתאריך 15.10.15 ומאד נהנינו ,הטיול היה מקסים המדריכה אינגה היא
משהו שלא ייאמן ידיעותיה בחומר היו מעולות , הייתה קשובה לכל אחד ואחת מבין באי הקבוצה, חזרנו
נלהבים ומרוצים הימים היו מלאיםו תוכננו בקפידה רבה.
נשמח שתעבירו בשמנו ובשם כל הקבוצה שאנחנו בקשר הדוק את תודתנו העמוקה לטיול מהנה זה, ונשמח
לטיולים הבאים במתכונת זו. בברכה רבה רבה,
דבורה ויעקב כוכבא, ת"א

 

טביליסי הישנה והחדשה  אירוח מסורתי בבית משפחה גיאורגית  מצודת נריקאלה  שדרות רוסטוולי  בית הכנסת  מרחצאות גפרית  כנסיית מטחי  קתדרלת העמוד  כנסיית הצלב  כנסיית גלאטי  עיירת הספא בורג'יומי  עיירת הסקי בקוריאני  מערות חצובות בסלע בוורדזיה  פרסקו מרשים  העיר גורי, הולדת סטאלין  עיר המערות אופליסציחה - מבצר האלוהים  מצודת אנאנורי  אתר הסקי גודאורי – מרומי הקווקז המרהיב  ג'יפים במעלה הקווקז  כנסיית גרגטי  מוזיאון אתנוגרפי בטביליסי  שוק הפשפשים  הגשר היבש

טיול מאורגן לגאורגיה - מסלול
 

יום 1: תל אביב - טביליסי

ברוכים הבאים לטיול, ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לגאורגיה, לשדה התעופה הבינלאומי
של טביליסי. ונמשיך
 לכיוון מלוננו ללינה בטיביליסי.

טיול מאורגן לגאורגיה טיול מאורגן לגאורגיה

יום 2: טביליסי - ג'ווארי - מצ'חטה - קוטאיסי


נפתח את יומנו בגיאורגיה בנסיעה לכיוון  למצ'חטה (בת 3000 שנה) בירתה העתיקה ומרכזה הרוחני של גיאורגיה, נתרשם מאתריה החשובים: כנסיית הצלב (ג'אוורי) מורשת של אונסק"ו וקתדרלת סווטיצחובלי (העץ נותן החיים) הנכללים ברשימת המורשת של אונסק'ו. שהם מהקדושים ביותר בגיאורגיה. נמשיך מערבה לעיר קוטאיסי. קוטאיסי הפכה לעיר המרכזית ביותר במדינה  עם מעבר  מקום מושב הפרלמנט הגיאורגי אליה. עיר זו (השנייה בגודלה במדינה)  הייתה והנה מרכז יהודי חשוב בגיאורגיה ומאכלסת 2 בתי כנסת מפוארים וגדולים כמו גם אתרי מורשת מוכרזים של אונסקו. עם הגעתנו נצא לביקור בבית הכנסת המפואר של הקהילה היהודית. לינה באיזור קוטאיסי.
 

יום 3: קוטאיסי - בורג'יומי - בקוריאני

הבוקר נצא לביקור במנזר גאלתי  אותו ייסד המלך דוד כמרכז תאולוגי חשוב, גם הם  נכללים ברשימת המורשת של אונסקו. משם נמשיך למערת הנטיפים פרומתיאוס ונחזה בתופעת הטבע הקרסטית המדהימה . את תופעות הטבע הגאולוגית של נטיפים וזקיפים שנוצרו במעבה האדמה לאורך מיליוני שנים. נמשיך לעיירת הספא המפורסמת בורג'יומי ונבקר בפארק המעיינות המינרליים הנובעים מבטן האדמה. בסיום הביקור נצא לעבר הרי הקווקז הנמוך לעיר בקוריאני ללינה וארוחת ערב.

יום 4: בקוריאני - וורדזיה - אחלציחה - בקוריאני


היום נצא לאחלציחה ונבקר בעיר החצובה וורדזיה. זהו קומפלקס מרהיב וענק בין 13 קומות חצובות בסלע ובו למעלה מ- 250 חדרים חצובים במרכז המונומנט שוכן מרכז רוחני דתי עם פרסקאות של שליטי המקום אשר בנו את  המכלול המרשים, הלא הם  שליטיה החזקים ביותר של גיאורגיה המלך גאורג השלישי ובתו המלכה תמר. נצפה בפרסקו של המלכה תמרה ואביה שבו עבר אלכסנדר מוקדון בדרכו לכיבושיו הגדולים במזרח, בדרך נצפה במצודת חרטוויסי ואם יוותר זמן נבקר בבית הכנסת באחלציחה. ארוחת ערב ולינה בבקוריאני.

טביליסי, בירת גיאורגיה הפארק העירוני, גיאורגיה

יום 5: בקוריאני - עיר המערות אופליסציחה - אנאנורי - גודאורי

היום ניסע לגורי עיר עתיקה עיר הולדתו של סטאלין היושבת על דרך המשי המפורסמת. נראה מבחוץ את בית הולדתו של סטאלין. משם נצא לסיור  בעיר המערות אופליסציחה, השוכנת על

דרך המשי המפורסמת. עיר המערות אכלסה החל מהמאה הראשונה לספירה עמים ותרבויות שונים החל בשבטים פראיים דרך היותה מרכז רוחני תרבותי של החבל הנקרא- שיידה קרטלי, וכלה בהיותה עיר הלניסטית טיפוסית. נמשיך צפונה בנסיעה על הדרך הצבאית המחברת את גאורגיה לרוסיה דרך רכס הקווקז הגבוה. נבקר במצודת אנאנורי הצופה על אגם ז'ינוואלי בתצפית מרשימה. ניסע בדרך מרהיבה לאורך כפרים קטנים וציוריים בהרי הקווקז הגבוה לאתר הסקי בגודאורי. ארוחת ערב ולינה באתר הסקי גודאורי.

יום 6: גודאורי - סטפנצמינדה - קאזבגי - גודאורי - טביליסי + סיור ג'יפים

ניסע השכם בבוקר בנופים מרהיבים לאורך נהר טרג המוביל לעיירה סטפנצמינדה ולכפר קאזבגי, הכפר הגדול במחוז. העיירה סטפנצמינדה שוכנת למרגלות פסגת הר קזבג המתנשא לגובה של 5048 מטר מעל פני הים. נתרשם מנוף עוצר נשימה משם נעפיל  עם ג'יפים 4*4  לכנסיית גרגטי כנסיית השילוש הקדוש, הנקראת גרגטיס סמבה,  מהמאה ה 14  הנמצאת בגובה של 2170 מטרים מעל פני הים . ממרום הגבעה ישנו נוף עוצר נשימה. נצפה בקרחון הקווקזי ובנוף הנשקף מגבעת מקינווארי. משם ניסע לטביליסי דרך אתר הסקי גודאורי. לינה בטביליסי.

יום 7: טביליסי - עלייה ברכבל למצודת נריקאלה


לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור ברחבי טביליסי. נעלה לנקודת תצפית מיוחדת על העיר טביליסי ונהר המטקוורי החוצה את העיר לשניים ונתרשם מהמבנים העתיקים, המיוחדים וגגותיהם האדומים והמיוחדים . נבקר ברובע העתיק של טביליסי, בכנסיית מטחי , נטייל בסמטאותיה הציוריות, נראה את מרחצאות הגופרית המפורסמים, האתר ההסטורי שממנו צמחה העיר, בית הכנסת של טביליסי ואת קתדרלת SIONI מהמאה ה-7, אשר נבנתה כהעתק מושלם של כנסיית "ציון" המפורסמת בירושלים. רכבל ייקח אותנו למצודת נריקאלה לתצפית על נהר מטקוורי. (העליה ברכבל מותנית בגורמים המפעילים את הרכבל ולא תמיד אפשרית.) נמשיך, בסיור בשדרה המרכזית על שם שותה רוסתווילי (המשורר הלאומי מחבר הפואמה "עוטה עור הנמר"), אשר יחשוף בפנינו את בניניה המפוארים של טביליסי הניצבים לאורכה וביניהם בית הפרלמנט,התיאטרון הלאומי ובית האופרה.  כמו כן, נבקר במוזיאון הלאומי. בתום הסיור נעבור למלוננו .
בערב נצא לארוחת ערב ומופע פולקלור במסעדה מקומית.

בבית משפחה גיאורגית


היום נצא לביקור בחבל קאחטי, אזור עתיר גפנים, יקבים ויין לכל סוגיו. בדרכנו, נחלוף בין נהרות, כפרים, יערות טבולים בתוך נופים עוצרי נשימה. נגיע לסירנרי, עיר יפה מהמאה ה- 18,ששוחזרה לאחרונה נטייל בין החומות ומגדלי השמירה, נצפה על עמק האלזאני. נמשיך אל שוק הצ'רצ'חלות, הממתק העממי, ולאחר ניסע להתארח בביתה של משפחה גיאורגית מקומית. נלמד את תהליך רקיחת הצ'ורצ'חלה, המורכב מאגוזים בציפוי רפרפת ענבים מתוקים ואפיית הלחם הגיאורגי. במקום תוגש ארוחת צהריים טיפוסית, שתלווה בהופעת נגינה ושירה מסורתיים..
תם טיולנו הקסום. בכפוף לשעת הטיסה ומלאי חוויות ורשמים, ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה.
 
מה אנחנו הולכים לראות ולעשות במסגרת - טיול מאורגן לגיאורגיה: 
טביליסי ביקור ברובע העתיק נסיעה בג'יפים לגרגטי כנסיית מטחי
מוזיאון האתנוגרפי חבל קאחטי סירנרי שוק הצ'רצ'חלות
אירוח בביתה של משפחה גיאורגית מקומית ארוחת צהריים טיפוסית בליווי הופעת ריקוד ושירה מסורתיים מצחטה - כנסיית הצלב וקתדרלת עמוד החיים קוטאיסי - סיור אל אתריה המרכזיים של עיר
קתדרלת באגארטי העתיקה מנזר גלאתי ארוחת ערב בבית משפחה גרוזינית ביקור בשוק העממי
ביקור בבית כנסת  של הקהילה היהודית הפארק  העירוני  בורג'ומי וורדזיה בקוריאני - מצודת חרטוויסי
גורי - עירו של  סטאלין עיר המערות אופליסציחה מצודת אנאנורי כפר קאזבגי
כל הטיולים מובטחים!תודה שהתעניינתם בטיולינו,לביצוע רישום ושריון מקומות אוטומטי יש להקליק טופס רישום לטיול

טיול מאורגן לגאורגיה

טיול חווייתי לגאורגיה (גיאורגיה) מספק שפע של חוויות, טעמים, ריחות וניחוחות. הנוף המשגע, המטבח המיוחד, השווקים, ההרים, התושבים מסבירי הפנים – כל אלה ועוד הופכים טיול מאורגן לגאורגיה למומלץ. אך מהי הדרך שתעזור להפוך את ההבטחה למציאות? יש צורך בכמה גורמים – קודם כל המדריך. מדריך מקצועי, הבקיא בכל פינות החמד של גאורגיה ואשר מכיר את כל הסיפורים והאנקדוטות הייחודיים יוצר את ההבדל בין טיול נחמד לבין טיול מדהים. ואילו עוד מרכיבים יהפכו את הטיול המאורגן למוצלח במיוחד? סדר יום מוקפד, הסעה באוטובוס טוב, מלונות ברמה גבוהה וכן גם תוכן עשיר. מוכנים לצאת לדרך?

מתחילים בטביליסי

מהו המקום המתאים ביותר כדי להתחיל בו טיול מאורגן לגאורגיה? זוהי העיר טביליסי, כמובן. במקום נמצא שדה תעופה בינלאומי ושפע של מלונות שחלקם מפוארים יותר וחלקם מפוארים פחות. אך זה עוד כלום לעומת האטרקציות והחוויות שמציעה העיר עצמה. בעיר הציורית משתלבים זה בזה ישן וגם חדש. בחלק העתיק של העיר שוכנים בהדרת כבוד מבנים מרשימים, בעלי גגות ציוריים. אפשר לבקר בבתי מרחץ מבוססי גופרית ולא כדאי לוותר על סיור במצודה נרקילה. המצודה מצויה במקום גבוה, רם ונישא וההגעה אליה נעשית ברכבל (חוויה בפני עצמה). המצודה, בת מאות השנים, מאפשרת תצפית מרהיבה על הסביבה, על אתרים ששווים ביקור בפני עצמם. ניתן להביט מטה לעבר כנסית ציוני העתיקה ולעבר נהר מטקווארי השוצף העושה את דרכו בשטחן של כמה מדינות באזור הקווקז.

שפע של חוויות בגאורגיה היפה

ללא ספק, טיול מאורגן לגאורגיה מאפשר מפגש מרשים עם שפע של חוויות, גם מחוץ לטביליסי. אזור שבו נהוג לבקר נקרא קאחטי בחלק המזרחי של גאורגיה. יש הטוענים שאזור זה המזכיר במידת מה את צרפת, על יינותיה הטובים. בקאחטי, חבל ארץ הציורי מאוד במראהו, גדלות גפנים ומצויים בו יקבים מרשימים. חובבי הכנסיות המיוחדות ייהנו מביקור בכנסיה המפורסמת גרגטי (השילוש הקדוש). במסגרת טיול מאורגן ניתן לארגן נסיעה ברכבי שטח אל הכנסייה השוכנת בגובה רב (מעל לשני קילומטרים מעל גובה פני הים).
והיכן עוד כדאי לבקר? במהלך טיולים מאורגנים ניתן להגיע לנקודות תצפית מרהיבות, לאתרים טבעיים יפים, למקומות בעלי חשיבות היסטורית. אפשר לבקר בגורי, המפורסמת בהיותה המקום בו נולד סטלין. אפשר לבקר באזור המערות המרשים ובמצודות מעוררות ייראה. בגאורגיה ניתן להגיע למנזר שהוא מעין עיר שלימה ומרהיבה ביופייה שנחצבה בתוך סלע. זהו המנזר וורדזיה המצוי בהר ארושלי. בקומפלקס ניתן למצוא מעל לשלוש מאות מערות חדר. כדי להבין עד כמה המקום מרשים, נציין כי בשיא הפאר של המנזר הוא היווה מצודה וכן מקום מגורים לעשרות אלפי אנשים!
במסגרת טיול מאורגן לגאורגיה ניתן לשלב גם ביקור במערות נטיפים מרשימות ואפשר להשתתף בשייט המציע תצפיות ונופים מרשימים ביותר. נהוג להשאיר מקום לביקור בשווקים השוקקים, לעיתים מבקרים בבית של משפחה מקומית ולומדים על מנהגים, מסורות ומטעמים מעשה בית. מבקרים במצ'חטה, העיר העתיקה ובה קתדרלות וכנסיות מפורסמות ולא הרחק משם שוכנת העיר כוטאיסי, המצויה במרכז גאורגיה ובה מצוי כיום הפרלמנט המקומי.

מלונות טובים ותוכנית עשירה

מה כדאי לוודא לפני שנרשמים לטיול? חשוב לבדוק היטב שהטיול מורכב באופן נכון ומאוזן, עם כל האתרים ששווה לבקר בהם. חשוב לבדוק שהמלונות יהיו ברמה גבוהה ואם משלבים גם תוכנית עשירה ותכנים מיוחדים – מה טוב. הביקור בגאורגיה מציע שפע של אפשרויות כאשר הקרבה לארץ (טיסה של כארבע שעות) הופכת את ההגעה לשם לנוחה מאוד ובלתי מעיקה. בקיצור – זהו טיול שכולו חוויה.


להלן מלונות נעימים וטובים לטיול המושלם בגיאורגיה

“Astoria” http://www.info-tbilisi.com/astoria/about/
 
“Edelweiss” http://edelweissgudauri.ge/
 
“Promete”
http://tskaltubo-hotel-prometheus.ge/
“Ivera”
http://iveriainn.com
 
המחיר כולל: 
 ♦  טיסות בינלאומיות.
 
♦  מסי נמל, דלק ובטחון.
 ♦  מלונות מדרגה תיירות טובה ומדרגת תיירות. 
 ♦  אוטובוס תיירים ממוזג ונח.
 ♦  חצי פנסיון.
 ♦  כניסה לאתרים כמפורט בתוכנית. 
 ♦  מדריך ישראלי מקצועי ומנוסה מצוות "מרום תעופה" 
 ♦  טיפים לנותני השירותים בחו"ל למעט שירותי סבלות.
      
 המחיר אינו כולל: 
  •  תוספת עבור חדר ליחיד

 הערות:  

  • במידה והטיסה ת
גיע מאוחר בלילה ביום ההגעה , לא תינתן ארוחת ערב.
  • טיול מאורגן לגיאורגיה מתאים לשומרי שבת*
  • ארוחת הערב ביום הראשון הנה ארוחה קלה ותינתן בכפוף לשעת ההגעה.♦  בכל מקרה, יש לבקש תוכנית מעודכנת מהמשרד  ♦ חובה לעשות ביטוח רפואי אותו ניתן לרכוש גם במשרדנו  ♦  על המטיילים להיות מצויידים בדרכון שתוקפו 6 חודשים לפחות מיום היציאה, וכמו כן להקפיד על שלושה דפים ריקים בדרכון  ♦  יתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות  ♦ יתכן שינוי בבתי המלון אך באותה רמה ♦  המחיר לא כולל תוספות חג ושיא עונה  ♦  אין כפל מבצעים  ♦  כפוף לתנאים הכלליים בסוף החוברת \ האתר  ♦  ט.ל.ח

במרום תעופה מחלקה עם מומחים לתכנון מסלולים אישיים לפי בקשת הלקוח (טיול מאורגן פרטי)

למרכז מידע והזמנות של מרום תעופה: 03-62219219