טיול מאורגן לרומניה, טיול לרומניה | מרום תעופה
דף הבית >> טיול מאורגן לרומניה
 

טיול מאורגן לרומניה

 7 ימים מלאים
המלצות על טיול מאורגן לרומניה

 

מרום תעופה הינה סיטונאית מומחית בטיולים מאורגנים. החברה ידועה בהקפדה על איכות ורמת טיול גבוהה. מדריכים בעלי ידע וותק שעושים למטייל את חווית הטיול בדגש על תכנים מלאים וגדושיםאוטובוס תיירים ברמה גבוהה ומלונות מעולים. דברים אלה עושים את ההבדל בין הצלחה לכישלון בחויית הטיול.


לפרטים 03-6219219
עוד המלצה חמה שקיבלנו למשרדי מרום תעופה - טיולים מאורגנים

לכבוד הארדי לשם היקר!  מדריך הטיולים שלנו ברומניה מחברת מרום תעופה .
בשם הקבוצה בשמי ובשם בעלי היקר
ברצוני להודות על שבוע נפלא שזכינו  לעבור  במחיצתך. על ההדרכה מלאת הידע , המקצועיות , נועם ההליכות . אנושיות ,
על הסיפורים המרתקים שהנעימו לנו את הדרך, בדרכך המיוחדת והיצירתית העלית "קושיות בדרך סיפורית" שעוררו בנו חשיבה, הנסיעות הארוכות היו נעימות ומלאות בתוכן. דאגת למטיילים בכל התחומים . בזכות מדריכים כמוך הטיול מאד מוצלח. ושוב תודה
אנו אישית יצאנו לטיול בלי לדעת שום פרט עליו ונהנינו ושמחנו שעשינו זאת.
תמשיך להדריך קבוצות נוספות שבוודאי יהנו גם הן. הייה ברוך! יישר כח!!
מירי ואבי הכרי מחדרה.

למרום תעופה מכתב תודה הוקרה ולמדריך מיכה סלומונוביץ
רצינו להודות לך על הימים שבילינו בחברתך, היה מדהים, יפה ומהנה. הינך קודם כל אדם אכפתי ואחר- כך מדריך מעולה , ועל זה תבורך. תמיד היה חשוב לך שהכל יהיה בסדר ושכולם יאכלו ויהיו מרוצים ושבעים, ועל כך קבל את הוקרתינו. מאחלים לך כל טוב בהמשך דרכך.
מהקבוצה של 17/08/2016
____________________________________________________


למיכה היקר
אנחנו רוצים להודות לך כאדם וכמדריך על שבוע נפלא שבילינו בחברתך, על הנבונות לסייע לכל אחד, על הדאגה שדבר לא יחסר לאיש מהקבוצה, על הרגישות שגילית כלפי כל אחד מהקבוצה , ובעיקר להודות לך על הידע הרב שהקנית לנו במהלך הטיול בתוספת הפיקנטיות, הענייניות והמשעשעות שהצחיקו כל אחד וכמובן על הפתיחות שגילית כלפינו במיוחד.שתהיה לך הצלחה גם בקבוצות האחרות שאיתם תעבוד, ואנו נדע גם להעביר את חוות דעתנו עליך לחברת מרום תעופה. בברכה רות וצבי.  אוגוסט 2016 

ייחודי למרום תעופה!!! – ✔הר טרנספגרש (אגם בולייה)

הטיול המלא היחידי בשוק // טיול כוכב מעיירת הנופש פויאנה בראשוב

חצי פנסיון  ♦  תכנית מלאה ולעומק  ♦  בלי ימים חופשיים

טירת דרקולה בבראן מכרות המלח של סלניק ביקור בארמון פלש המרהיבאגם סנט אנה המרהיב סיור בעיירה סינייה סיור פנורמי בעיירת הנופש ברשוב העיר העתיקה הכנסייה השחורה סיגישוארה  מגדל השעוןתצפית על העיירה הציורית ארמון צ'אוצ'סקו בבוקרשט שער הניצחון

טיול מאורגן לרומניה המסלול :

יום 1: תל אביב - בוקרשט

נמריא משדה התעופה בן גוריון ונטוס לעיר בוקרשט, בירת רומניה המכונה "פריז הקטנה". השוכנת לאורך פלג קטן של נהר הדמבוביצה. עם הנחיתה נצא לסיור בעיר, נראה את שער הניצחון, ארמון המלך, משרדי הממשלה, כיכר המהפכה, התיאטרון הלאומי, בניין התזמורת הפילהרמונית, האקדמיה הצבאית, ארמון צ'אושסקו, בניין המשרדים השני בגודלו בעולם לאחר הפנטגון ועוד. לקראת ערב נגיע למלונינו לארוחת ערב ולינה.

טיול מאורגן לרומניה

טיול מאורגן לרומניה

יום 2: פויאנה בראשוב - סינייה - ארמון פלש

הבוקר נסייר בפויאנה בראשוב, עיירת נופש וסקי בלב הרי הקרפטים. נצפה בצמחייה האלפינית המרהיבה ונטייל ביערות האלפינים המקיפים את העיירה. נמשיך לבראשוב, בעלת אופי וסגנון גרמני, אחת הערים מתקופת ימי הביניים, המתוירות והיפות ביותר ברומניה.נסייר בעיר העתיקה, נראה את הכיכר המרכזית ובניין העירייה, נצפה על הכנסייה השחורה הבנויה בסגנון הגותי המרהיב, נצעד במדרחוב הציורי ונצפה בבניינים המיוחדים.משם נמשיך לסינייה בה נמצא ארמונו של המלך קארול הראשון , ארמון פלש הידוע כאחד הארמונות היפים באירופה. ארמון זה נבנה בסגנון אדריכלות גרמנית ע"י המלך קארול וממוקמים בו פסלי משפחת המלוכה השזורים בגני נוי מרהיבים. נבקר באולמות בקומה הראשונה, נראה את אולם המראות, את אוסף הנשק, את האולם הבנוי בסגנון הרנסנס הגרמני, נמשיך לסיור בגנים המרהיבים ובשוק המזכרות המפורסם. נמשיך בסיור בעיירה סינייה לאחר קצת זמן חופשי בעיירה נגיע למלוננו לארוחת ערב. 

יום 3: מכרות המלח

לאחר ארוחת הבוקר ניסע  לכיוון הרי הקרפטים ועמק פראחובה, נגיע למכרות המלח הגדולים באירופה בסלאניק ונרד לבטן האדמה לעומק 208 מטר. ננשום את האוויר הבריא המכיל 50% לחות ועשיר ביוני סודיום. נראה את אולמות המלח הענקיים. לקראת ערב נגיע למלונינו לארוחת ערב ולינה.

יום 4: טושנד ואגם סנט אנה כולל ערב פולקלור

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל עבר טושנד – עיירת ספא, הנחבאת בין הרי הקרפטים. פרסומה של טושנד מגיע ממיי המעיינות המינרלים המיוחדים בעלי התכונות הטבעיות .נסייר בעיירה, נטעם ממי המעיינות המיוחדים ובסיום הסיור ניסע לעבר אגם סנטה אנה המרהיב ביופיו השוכן בלב שמורת טבע מוקף עצי אורן מחטיים ועצי אשור. האגם נמצא בגובה 950 מ מעל פני הים ממוקם בליבו של לוע הר געש כבוי מהמיוחדים באירופה והנו אגם של מיים מתוקים וצלולים נערוך פיקניק על שפת האגם (הצטיידות אישית). בסיומו של היום נסע לקניון קורסי בבראשוב, אחד הקניונים הגדולים ברומניה בסיום הסיור נשוב למלוננו. כולל לערב פולקלור.

טיול מאורגן לרומניה

טיול מאורגן לרומניה

יום 5: סיגישוארה - הבית המקורי של דראקולה

היום  נתרשם מהרי הקרפטים היפים. נצא צפונה לעיירת ימי הביניים סיגישוארה, בה נולד דראקולה האגדי. נראה שם את הבית בו נולד דראקולה- הנסיך ולאד. נסייר בעיירה העתיקה, נראה את מגדל השעון, נחזה בפעלולי השעון העתיק ונצעד במעבר הסודי של הרוזן דראקולה לתצפית מרהיבה על העיירה הציורית. נמשיך לעיירה העתיקה בתום הסיור ניסע לבית הכנסת עם הסיפור המיוחד. חזרה למלון  לארוחת ערב ולינה.

יום 6: בראן - טירת דראקולה

נקדיש את יום הטיול ברומניה לטיולים בקרפטים הדרומיים. נבקר בטירת בראן, מצודתו של הרוזן דראקולה האגדי. ארמון מבצר טרנסילבאני עתיק ומיוחד. נצעד בחדרי המבצר העתיק שמשמש כיום כמוזיאון, נתוודע אל קורות משפחתו של דרקולה, נצעד בינות לחדרי המבצר במעברים מיוחדים ונסתרים ונותיר זמן חופשי לעיירה הסובבת את המבצר ולשוק המפורסם למרגלות המצודה. נסע לאחד הנופים היפים ברומניה, דומביצ'וארה הכולל סיור בקניון העמוק ובנחל המקסים לרגלי הרי הקרפטים הנשאים מעליו. בתום הסיור נשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה.

 

יום 7: יחודי למרום תעופה!!! - TRANS FAGARAS MOUNTAIN

ייחודי למרום תעופה ! לאחר ארוחת הבוקר ,ניסע להר טרנספגאר'ש , ההר הכי גבוה ברומניה ממנו נשקף נוף מדהים על ההרים, עם ההגעה נעלה להר עם האוטובוס נבקר באגם המפורסם אגם "בוליה".בדרך חזרה נעצור בעיר פאגראש ,אשר ידועה בנעליה הזולות שהיא מציעה לתייריה. נתרשם מארכיטקטורה של עיר זו. כמו כן יינתן זמן לקניות. במידה ומזג האויר לא יאפשר לעלות להר נמשיך לעיר סיביו , עיר עתיקה מדהימה .בהמשך העברה לשדה התעופה שבבוקרשט לטיסתנו חזרה לתל אביב.

 

 

תודה שהתעניינתם בטיולינו,לביצוע רישום ושריון מקומות אוטומטי יש להקליק טופס רישום לטיול

המלון המוצע הינו ממוקם בעיירת הנופש המרהיבה פרדיאל, בדרגת תיירות מעולה 4****כוכבים


www.hotelskisky.roהמחיר כולל:
1. טיסות בינלאומיות סדירות.
2. לינה במלון 4****
3. כלכלה על בסיס חצי פנסיון. 
4. דמי כניסה לכל האתרים כמפורט בתוכנית.
5. מסי נמל ובטחון בטיסות הבינ"ל.
6. מדריך ישראלי עתיר ניסיון מצוות מרום תעופה.
7. אוטובוס תיירים נח וממוזג.
9. טיפים למבצעי השירותים בחו"ל -  למעט סבלות.
 
המחיר אינו כולל:
כל מה שלא נרשם תחת הכותרת "המחיר כולל"

שומרי מסורת : ניתן להזמין דגים ארוזים לארוחת ערב לכל הטיול בעלות של 50$ תוספת ולשמור שבת במלון.
 
חובה להזמין ביטוח : הביטוח מכסה גם דמי ביטול למקרה שנוצרת בעיה רפואית לפני היציאה.

טיול מאורגן לרומניה

רומניה נחשבת ליעד מרתק, המושך אליו תיירים מכל רחבי העולם. במסגרת טיול מאורגן לרומניה ניתן לגלות את מסתורי הארץ המיוחדת ופינות החמד שלה בצורה ממצה ומקיפה, שתהיה בלתי אפשרית בדרך אחרת. בזכות זמן טיסה קצר במיוחד (בסביבות השעתיים) לא מבזבזים זמן ואפשר להתחיל בטיול עצמו רעננים ומוכנים לחוויה מלהיבה. רוצים להכיר מכרות מלח מיוחדים? לבקר בטירה של דרקולה? אתרי ספא ידועים לתהילה? בואו נצא לדרך.
נוחתים וכבר מתחילים
בזכות הקרבה לישראל, מיד עם הנחיתה בבוקרשט הבירה ניתן להתחיל ולצבור חוויות. המקומות שאף טיול מוצלח לא יכול בלעדיהם כוללים בין היתר את שער הניצחון המרהיב וכיכר המהפכה המפורסמת. הכיכר, בשדרות ויקטוריה, מספקת גישה נוחה לאתרים מרכזיים וחשובים כגון ארמון המלך, פארקים ירוקים, מוזיאונים מיוחדים וגנים עם פסלים מרהיבים.
החוויה המלוחה
אתר מרכזי שאף טיול מאורגן לרומניה לא יהיה שלם בלעדיו הוא מכרות המלח. המכרות, המצויים בהרי הקרפטים הם מהגדולים בעולם, מציעים חוויה שלא מהעולם הזה (לא רק בגלל הנוף ההררי שבדרך לשם). במכרות נהוג להעמיק מטה, למעמקי האדמה, לעומק שיכול להגיע גם למאתיים מטרים ויותר. המכרות, שחלקם פתוחים לקהל הרחב, נחשבים ליפים לבריאות ומקלים על בעיות נשימה כמו אסטמה. לאזור המבקרים יורדים באמצעות מעלית מיוחדת וניתן ללמוד על האופן שבו כורים את המלח, כלי העבודה השונים. ישנם מוזיאונים מתוחזקים ואפילו פסלים גדולים שעשויים לא מאבן כי אם ממלח.
עיירות נופש מקסימות
היכן עוד נהוג לבקר במהלך טיול מאורגן לרומניה? בין היתר מבקרים בערים המצויות בגבהים המרשימים של הרי הקרפטים – עיירות נופש שחלקן משמשות מוקד לחובבי סקי. מבקרים בכנסיות מיוחדות ובארמונות מפורסמים כגון ארמון פלש. יודעי דבר סבורים שמדובר באחד הארמונות היפים ביותר בעולם וללא ספק אחד היפים ביותר באירופה כולה. הארמון, המצוי בסינאיה, שהיא עיר נופש מפורסמת מושך תיירים מכל העולם. בארמון ניתן להתרשם מאולם המראות, נשקים מרהיבים, וכל הפאר שאפשר לצפות לו מבית מלוכה אמיתי. גם בגנים שבסביבה ניתן למצוא עניין וכך גם בשוק העירוני בו ניתן למצוא מזכרות לתיירים ומיני חפצים אותנטיים.
ספא, מעיינות ובריאות
מלבד מכרות המלח בעלי הערך הרפואי, רומניה מוכרת גם כמקום המציע מעיינות רפואיים בעלי סגולות מיוחדות. אחת הערים שמהוות מוקד משיכה לתיירות פנאי ולתיירות רפואית היא טושנד. לטושנד מגיעים מקומיים וזרים, לביקור למטרות נופש וספא וכן לצורך טיפול במחלות שונות, החל במחלות של כלי הדם, דרך מחלות במערכת העיכול, בעיות פרקים ועוד. במהלך הביקור ניתן לשלב גם תצפית על מגוון תופעות טבע מרהיבות, שהאזור התברך בהם. משם ניתן להמשיך לאגם סנטה אנה, עם שמורת הטבע המקסימה המקיפה את סביבותיו. האגם צלול ומקסים ומצוי למרבה הפלא בתוך חלקו העליון של הר געש. חשוב להדגיש שהר הגעש כבר איננו פעיל ולכן אין סכנה בביקור במקום.
מי מפחד מדרקולה
כאשר בוחרים טיול מאורגן לרומניה, חשוב לצאת עם חברה אמינה ומקצועית, שמספקת כל מה שדרוש. מדריך מעולה, שמכיר את כל האתרים, ההיסטוריה, פינות החמד. מלונות טובים, שבהם אפשר לנוח, ליהנות ולמלא את המצברים. שפע של פעילויות, ומסעדות, שווקים ואירועים. חשבתם שכבר ראיתם הכל ברומניה? רחוק מכך. בטיול ראוי לשמו אי אפשר לוותר על מפגש עם דרקולה, הערפד המפורסם ביותר בעולם. אז אולי לא באמת תפגשו את דרקולה המפחיד, אבל בטירת בראן, שם התגורר הערפד המפורסם בהחלט תוכלו לבקר. במקום מצוי מוזיאון והמבנה על האגדות שנרקמו סביבו בהחלט שווה ביקור.

לפני היציאה לטיול מאורגן ברומניה יש להזמין תכנית עדכנית במשרדנו; על המטיילים להיות מצויידים בדרכון שתוקפו 6 חודשים לפחות מיום היציאה, וכמו כן להקפיד על שלושה דפים ריקים לפחות בדרכון;  יתכנו שינויים בסדר הביקורים; המחיר לפי מינימום 25 איש משלמים; לא כולל תוספות חג ושיא עונה; אין כפל מבצעים ט.ל.ח; כפוף לתנאים הכלליים בסוף החוברת \ האתר
המומלצים שלנו :
טיול מאורגן לגאורגיה
טיול מאורגן לרומניה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לסלובניה קרואטיה
טיול מאורגן לוייטנאם קמבודיה

 

למרכז מידע והזמנות של מרום תעופה: 03-6219219