טיול לפיליפינים | טיולים לפיליפינים | טיול מאורגן לפיליפינים | טיולים מאורגנים לפיליפינים | טיסה לפיליפינים | טיסות לפיליפינים
 

טיול מאורגן לפיליפינים - מקאו, בורקאי ותאילנד

חצי פנסיון  ♦  תכנית מלאה  ♦  בלי ימים חופשיים
 
 

שיט במפרץ | ערים קולוניאליות | מפלי פאגאסאנחאן | הרי געש | שבט איפוגאו ועוד אטרקציות ונופים רבים מספור...

מסלול הטיול:
 
יום 1 -2 -3: תל אביב-בנגקוק - מקאו
נטוס לבנגקוק בירת תאילנד בטיסה ישירה בחברת אל על. ננחת ביום המחרת , ונמשיך בטיסה מבנגקוק למקאו. עם הנחיתה באם הזמן יאפשר נצא לסיור פנורמי במקאו ,כמוכן נצפה בחיי הלילה של מקאו.
לינה: לילה אחד במקאו המרהיבה, לאס וגאס של המזרח!

 
יום 4: מקאו - מנילה
נמשיך בטיסה למנילה בירת הפיליפינים , שהיא מדינת איים בדרום מזרח אסיה הכוללת בתוכה למעלה מ- 7.100 איים, שהגדול מביניהם הוא האי לוזון (105,000 קמ"ר ) ובו גם נמצאת הבירה של הרפובליקה הפיליפינית- מנילה. עם ההגעה נצא לסיור מקיף בעיר העתיקה נבקר ב"אינטראמורוס" שזוהי העיר הספרדית הקולניאלית של מנילה ובאתריה ההיסטורים .נבקר בהריסות מבצר סנטיאגו , בבית הקברות האמריקאי שבפאתי העיר מקאטי, בה מרוכזות רוב השגרירויות ומרכזי הקניות המודרניים, לצד ביתה הנוכחי של אימלדה מרקוס,אשת הנשיא לשעבר של הפיליפנים .נחצה את נהר פאסיג לרובע קיאפו. נבקר בכנסיית קיאפו בה נראה את המדונה השחורה שהמאמינים טוענים כי מעיניה זולגות דמעות מדי יום.
 
יום 5: מפלי פאגאסאנחאן
לאחר ארוחת בוקר ניסע לנהר פאגסאנחאן ומפליו, הנהר זורם כ- 90 ק"מ דרום מערבית למנילה בפרובינצית לגונה. שם גם צולם הסרט " אפוקליפסה עכשיו". נעלה על סירות קנו מהירות, המושטות ע"י שנית חותרים בהן נוכל לחוש את מהירות זרימת המים. שייטי הסירות יובילו אותנו במעלה הזרם עד לקצהו (לעיתים אף ישאו אותנו על כתפיהם כדי לעקוף מכשולים). בתום הביקור נשוב למנילה.
יום 6: מנילה
יום חופשי. נוכל לצאת לשוטט באופן חופשי בעיר או לסירוגין (בתשלום נוסף) נצא לביקור במפעל יוצא דופן בו מרכיבים, בעבודת יד (!) את הרכב הפיליפיני מסורתי - הג'יפני ,שהם ג'יפים אמריקאים שעברו הסבה מדהימה וייחודים למדינה זו. נמשיך לעבר האגם שבמרכזו של הר הגעש הכבוי טגאיטאי, נעצור על שפת האגם ונעבור לסירה איתה נעשה את דרכנו לעבר האי שבמרכז הלוע . נהנה מנופים מיוחדים וייחודים. מאוחר יותר נשוב לאוטובוס וניסע למנילה.
בערב נצא לארוחת ערב ומופע פולקלור במסעדת " זמבואנגה".


 
יום 7: איפוגאו - בנאואה
לאחר השלמת ביקורינו במנילה נארוז את מטענינו (מזוודת יד בלבד) וניסע לכיוון פרובינציית איפוגאו, בה נמצאת העיר בנאואה. הדרך תוביל אותנו לאורך נופים מקסימים וכפריים של צפון לוזון תוך חציית שתי פרובינציות נוספות בדרכינו ורכסי הרים המקיפים אותנו מסביב. נראה את הטבע הירוק בכל פינה ומכל זוית. כמו כן ,נצפה באורחות ותרבות חיי הילידים משבט האיפוגאו.
בשעות הערב המוקדמות נגיע לבנאואה.

 
יום 8: טיול לסאגאדה
לפנינו יום מקסים, נצא ברכבים מיוחדים לפיליפינים - ה"ג'יפניס" וניסע דרך טרסות האורז ונחצה את ההרים עד צומת בטאד. כאן נרד ונצא בהליכה לכפר הידוע בזכות ה"אמפיתיאטרון של טרסות האורז". נבקר בבית הספר של הכפר ונכיר את שיטת החינוך המקומית.
 
יום 9: בנאואי - אנג'לס סיטי
לאחר ארוחת הבוקר נעשה את דרכינו לאורך נופים יפים ופראיים לעיר "אנג'לס סיטי" אחה"צ המאוחרות נגיע לבית המלון. בערב נוכל לטייל ולסייר ברחובות העיר.
 
יום 10-12: אנג'לס סיטי - אי החלומות בוראקאי
עם תום ביקורינו באנג'לס סיטי ניסע לנמל התעופה ונמריא דרומה לשדה התעופה של האי קאטיקלאן הנמצא במרחק של 20 דקות שייט מבוראקאי. כאן יחכו לנו כלי רכב מקומיים שיקפיצו אותנו לחוף כדי לעלות על סירות הממתינות לנו לחצות את המפרץ לאי הנפלא בוראקאי ! לא מן הנמנע שנצטרך לחלוץ נעליים כדי לדשדש במים עד לסירה וממנה לחוף הזהוב של האי. נגיע לבית המלון בו נשהה בימים הקרובים. חלקו המערבי של האי עטור בעצי דקל רבים ובחול ים רך ומלטף הממתין לנו... ואשר ממנו בונים המקומיים ארמונות חול מדהימים! נוכל לבחור במגוון פעילויות שבוראקאי מציעה לנו כמו שייט מסביב לאי, ספורט ימי, או פשוט להיות בתוך החלום שלא נרצה להתעורר ממנו ... חופשה מהסרטים !!!
  בוראקאי - קטיקלאן - מנילה
ניפרד מבוראקאי בשייט ונטוס מקאטיקלאן למנילה. יום חופשי לקניות וביקורים במנילה.
יום 14: מנילה - מקאו - בנגקוק
היום נטוס דרך מקאו לבנגקוק. עם ההגעה העברה למלון. ביום השני בבנגקוק נצא לסיור בבנגקוק או בפאטיה וסביבותיה (בחירה). 
ארוחת צהרים ולאחר הביקור נשוב לבנגקוק.
ניפרד מתאילנד ונטוס בחזרה לתל אביב, בה ננחת בתום טיול חלומי וקסום.
 

בתי המלון שחברתנו מתארחת בהם או דומים להם
 
מנילה
Heritage Hotel
בנאואה
Banaue Hotel
אנג'לס סיטי
 ABC Hotel
בוראקאי
Boracay Regency Resort
בנגקוק
Bangkok Palace
מקאו
HolidayInn
 
 
המחיר כולל:

1. טיסות בינלאומיות בחברת אל על.
2. טיסות פנים כמפורט בתוכנית.
3. לינה במלונות דרגה תיירות טובה ודרגה ראשונה.
4. אוטובוס תיירים.
5. ארוחות בוקר לאורך כל הטיול + חצי פנסיון בטיול בפיליפינים. ( במקאו 2 ארוחות בוקר)
6. כניסה לכל האתרים כמפורט בתוכנית.
7. שייט כמפורט בתוכנית.
8. מדריך ישראלי מומחה ליעד.
9. מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
10. טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
11. פגישת קבוצה לפני היציאה לטיול.


המחיר אינו כולל: 
 
1. אשרות והוצאות אישיות: כביסה, טלפונים, ביטוח וביטוח מטען
2. מס נמל דלק ובטחון

 
לפני היציאה יש להזמין תכנית עדכנית במשרדנו; על המטיילים להיות מצויידים בדרכון שתוקפו 6 חודשים לפחות מיום היציאה, וכמו כן להקפיד על שלושה דפים ריקים לפחות בדרכון;  יתכנו שינויים בסדר הביקורים; המחיר לפי מינימום 20 איש משלמים; לא כולל תוספות חג ושיא עונה; אין כפל מבצעים ט.ל.ח; כפוף לתנאים הכלליים בסוף החוברת \ האתר
למרכז מידע והזמנות של מרום תעופה: 03-6203360