טיול מאורגן לויטנאם קמבודיה | מרום תעופה
דף הבית >> טיול מאורגן לוייטנאם קמבודיה
 

טיול מאורגן לוייטנאם קמבודיה

הטיול המקורי הקלאסי המאורגן והמקיף לוייטנאם וקמבודיה 18 יום  
חצי פנסיון ובטיסות אל על!

  

הטיול לוייטנאם וקמבודיה בטיסות אל על, המסלול המקורי משנת 2003 במרום תעופה , החברה הכי ותיקה בארץ לארגון טיולים בוייטנאם והמובילה והמתמחה בויטנאם וקמבודיה.
כל זאת על בסיס חצי פנסיון 

♦ חצי פנסיון ♦  תכנית מלאה  ♦  ללא ימים חופשיים 

מרום תעופה הינה סיטונאית מומחית בטיולים מאורגנים. החברה ידועה בהקפדה על איכות ורמת טיול גבוהה. מדריכים בעלי ידע וותק שעושים למטייל את חווית הטיול בדגש על תכנים מלאים וגדושיםאוטובוס תיירים ברמה גבוהה ומלונות מעולים. דברים אלה עושים את ההבדל בין הצלחה לכישלון בחויית הטיול.
 
 

לפרטים  03-6219219
או השאר פרטים ונחזור אליך
מכתב תודה למרום תעופה

מרום תעופה שלום !

 

שמי שאול רגב,השתתפתי בטיול לויאטנם וקמבודיה בהדרכתו של מר אבישי לוי בתאריך 12/10/2016 

 

ראשית ברצוני לצייין את איכות ההמסלול אשר היה מקיף ממצא ומהנה,

ברצוני לציין את גולת הכותרת של הטיול הנהדר ,המדריך המלווה שלנו מר אבישי לוי.

 

מדריך בעל ידע רחב בכל אשר נגענו ,איש אשכולות נעים לשיחה הסבריו ברורים וכערך מוסף,מארגן למופת.

לא אכביר במילים ,תודה על החוויה המהנה ותודה מיוחדת לאבישי אשר העלה את החויה לפסגות .

בכבוד רב !

 

שאול רגב 


♦ שני מופעי פולקלור אתני ♦ טיסה מסיאם-ריפ לבנגקוק ♦ שיט במפרץ האלונג ♦ ביקור במערה קארסטית ♦ סיור בעיר האנוי ♦ סיור בסייקלו ♦ מופע מרהיב של בובות מים  ♦  ביקור ברובע השגרירויות הקולוניאלי  ♦ מאוזולאום של "הדוד הו" ♦  ביקור בפגודת העמוד האחד  ♦  ובפגודת טראן קוק  ♦  מקדש הספרות הקונפוציאני  ♦ מקדש נגוק סון  ♦  טיול באיזור אגם הואן-קיאם  ♦  סאפה  ♦  שוק בק-הא  ♦ טרק בכפרי השבטים  ♦  מבט אל תרבות אנשי המונג השחורים  ♦ ואנשי רד זאו ♦ ביקור בבתי הכפריים ♦ טיול ביער האבן - הר המרונג - ייחודי למרום תעופה ♦ סיור בעיר הואה ♦ העיר האסורה ♦ שוק דונג בה  ♦ שיט על נהר הבושם  ♦  מעבר ב"מעבר העננים"  ♦  דאנאנג  ♦  סיור במוזיאון תרבות צ'אם ♦ העיירה הוי-אן  ♦  ביקור בסייגון - הו צ'י מין ♦  קתדרלת נוטרדם  ♦  המרכז הקולוניאלי לשעבר  ♦ מוזיאון המלחמה  ♦  השוק המרכזי  ♦  רובע צ'ולון הסיני  ♦ שייט כולל ארוחת ערב על נהר הסאיגון ♦ מחילות קו צ'י ♦ טאי נין ♦ מרכז קאו דאי  ♦ ביקור באסם הפורה וחצייה של דלתת המקונג ♦ ביקור בקאנתו  ♦  שיט על נהר המקונג  ♦ קאי ראנג השוק הצף  ♦  חוות גידול דגים  ♦  בתי מלאכה  ♦ קאי בה ♦  וין לונג  ♦  צאו דוק  ♦  קמבודיה  ♦  שייט בסירה מהירה וחציית גבול ויטנאם-קמבודיה ♦ פנום פן סיור בעיר ♦ סיאם ריפ  ♦  מקדשי אנגקור - אחד משבעת פלאי העולם ♦  הופעת בלט קמבודי מסורתי


טיול מאורגן לוייטנאם קמבודיה - מסלול הטיול

ימים 1 - 2: טיסה מתל אביב לבנגקוק

היום ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ממנו נמריא בטיסת לילה לבירת תאילנד, בנגקוק. לאחר הנחיתה וההתארגנות בשדה, ניסע למלון. לאחר הקליטה במלון נצא לשוטט ברחובות עיר האורות של המזרח. לינה בנגקוק.
 

יום 3: טיסה מבנגקוק  להאנוי שבויאטנם – ריקשות ומופע בובות מים

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מבנגקוק ונטוס אל האנוי בירת ויטנאם.  היום נחווה אטרקציות מעניינות: נרכב על ריקשות בחלקה העתיק של העיר ונצפה במופע בובות מים מרהיב ביופיו. המופע מתקיים בשדות האורז המוצפים המהווה תיאטרון מסורתי של חקלאיי האזור. התיאטרון שומר על צביונו כבר מאות שנים. בהחלט חוויה מסורתית ויאטנמית אמיתית. לצפייה בסרטון מופע בובת המים הקלק על התומנה למטה. ובזאת סיימנו את היום הראשון ב טיול מאורגן בויטנאם.
לינה: האנוי.


בנגקוק - טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה האנוי - טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה

יום 4: שייט במפרץ האלונג ובמערות הנטיפים

היום נחווה את אחד המקומות היפים בעולם שזכה גם לתואר אחד משבעת פילאי תבל "הא לונג ביי" . נתחיל בנסיעה לאורך הנהר האדום אל עבר "מפרץ הא לונג" המשובץ באלפי איים קטנטנים ובמצוקים רמים. לפי המסורת הווייטנאמית, המפרץ קיבל את שמו בעקבות פלישת סין לווייטנאם, כאשר האלים שלחו משפחה של דרקונים להגן עליהם. הדרקונים ירקו מפיהם אבני ירקן, שהפכו לשרשרת של איים שיצרו חומה שהסינים לא הצליחו לעבור. לאחר מכן החליטו הדרקונים להמשיך לחיות במקום בשלווה, ושקעו עם הזמן בים. לאחר שנתרשם מהנוף המרהיב נצא לשייט במפרץ, נתרשם מיופיים של האיים שהטבע הטביע בהם את חותמו במשך מיליוני השנים  ונראה את אורח חייהם של הדייגים החיים במפרץ. במהלך השייט נאכל ארוחת צהריים על הספינה (במקום ארוחת ערב) ונבקר במערת נטיפים קארסטית מן היפות ביותר במפרץ.
לינה: האלונג 

יום 5: האנוי - המוזולאום - פגודת העמוד הבודד - אגם הואן קיאם

היום נערוך סיור מקיף בהאנוי, למרות שעברה מלחמות רבות, נראית יפהפיה ורעננה ומשובצת באגמים וגנים מרהיבים. נערוך סיור ברובע השגרירויות הקולוניאלי שנבנה על ידי הצרפתים בעת ששלטו במקום ולא נפסח על המאוזולאום של  "הדוד הו" (כך נקרא הו-צ'י-מין, האב הרוחני של ויאטנם המודרנית). לאחר מכן נמשיךלביקור בפגודות העמוד הבודד וטראן-קוק ובמקדש הספרות הקונפוציאני. מקדש זה שימש כבית הספר הגבוה למנהל בימי הקיסרות הויאטנמית. היום גם נגיע לביקור במקדש נגוק סון ואגם הואן-קיאם.
טיול מאורגן לויטנאם - האנוי


 

יום 6: לאו קאי -סאפה - ביקור בכפרי שבטי המיעוטים

היום ניסע לביקור בסאפה והסביבה. נבקר בשוק המקומי התוסס של סאפה ובו קבוצות אתניות שונות וצבעוניות בלבושם המסורתי הציורי הבאים למכור את מרכולתם.  נצא לביקור קצר והליכה קלה בכפר טא פין של אנשי ה"רד דזאו" בו מתגוררים שבט ההמונג השחורים. באזור כפרי שבטי המיעוטים נראה את טרסות האורז ונלמד על אורח חייהם.* יתכן מצב בו נבקר בכפרים אחרים מאלו הרשומים.
לינה:סאפה

יום 7: סאפה - שוק באק הא / קוקלי / קאן קאו*

 לאחר ארוחת הבוקר במלון,  נסע בדרך כפרית והררית בה נוכל להתרשם מהנוף המיוחד ומאורח החיים הכפרי של תושבי הרמות הצפון מזרחיות של וייטנאם בדרכנו לכפר באק הא הידוע בשוק סוף השבוע הססגוני שמתקיים בו אליו נקבצים בני ובנות שבטי ההרים השונים מכל הסביבהבמהלך היום נעצור גם לביקור במעבר הגבול בין וייטנאם לסין וכמו כן באחד ממטעי התה שבדרך (באם יתאפשר).

טיול מאורגן לויטנאם - הוי-אן

דלתת נהר המקונג  - טיול מאורגן לויטנאם

 
 

יום 8: טיסה להואה - סיור בעיר האסורה - שוק דונג בה וגם שיט על הנהר המבושם


להאנוי נגיע בבוקר וניסע מיד למלון לארוחת בוקר והתרעננות. עכשיו, כשאנו באמצע הטיול כבר, אנו יכולים להתחיל להרגיש טוב יותר את ההווי המיוחד של הטיול המאורגן לויאטנם וקמבודיה.
נטוס אל הואה, בירתה הקיסרית של ויאטנם שהייתה כזו עד שנות ה-50. על שפת "הנהר המבושם" נקברו בעבר קיסרי ויאטנם והיום מה שנותר מהם הוא בעיקר אחוזות צבעוניות מרהיבות. בעיר הואה נמצאת גם "העיר האסורה" בה גרו הקיסרים ששלטו משם על כל המדינה. אנו נערוך סיור בעיר האסורה ולאחר מכן גם בשוק דונג בה, בארמון המלך ונסיים את היום בשייט על הנהר המבושם.
הלינה: הואה.

 

יום 9: הואה - "מעבר העננים" - דאנגאנג -  מוזיאון תרבות הצ'אם - הוי אן והמרכז העתיק 

בעת טיול מאורגן לויטנאם נדרים לאורך החופים היפים של המדינה ונגיע אל מעבר העננים שהיה תמיד הגבול בין צפון ויאטנם לדרומה. נחצה את מעבר העננים ונגיע אל דאנאנג, עיר נמל ענקית והעיר הרביעית בגודלה בוייאטנם, שם נבקר במוזיאון תרבות צ'אם (תרבות זו הינה ממלכה עתיקה ששלטה באזור והייתה האויבת של אנגקור עד שהוכנעה והושמדה כליל על ידי הוייטנאמים). לאחר הביקור ניסע אל הוי-אן, עיירה קטנטנה וקסומה שבשיטוט בין סימטאותיה עדיין אפשר להרגיש כאילו הזמן עצר מלכת ונתקע אי שם לפני כמה מאות שנים. נסתובב בעיירה זו ונתרשם מהריחות, המראות והקולות המיוחדים וגם נבקר בבתים בני מאות שנים שבעבר שימשו סוחרים סיניים ששהו בעיירה. נבקר גם בבית קהילה סיני מסורתי, מקדש וגם גשר יפני יפה.
הלינה תתקיים בהוי-אן. 

יום 10: טיסה להו צ'י מין:  קתדרלת נוטרדם, המרכז הקולוניאלי, מוזיאון המלחמה, השוק - צ'יינה טאון

היום נטוס מהוי אן אל סאיגון שהיום נקראת הו-צ'י-מין-סיטי. עד שצפון ויאטנם התאחדה עם דרום ויאטנם הייתה זו הבירה התוססת של דרום ויאטנם. היום, סאיגון, עיר ללא הפסקה, היא הקטר שדוחף את הכלכלה בויאטנם אל כלכלת שוק מתקדמת. סאיגון סוערת ותוססת בכל שעות היום כמו כוורת דבורים פעלתנית ואת זה נחוש על בשרנו עוד בדרך למלון כשאנו מנסים להשתלב בתנועה עם עשרות אלפי טוסטוסים וריקשות אופניים. הסיור בסאיגון יכלול סיור באתריה המרכזיים של העיר, ארמון האיחוד, קתדרלת נוטרדם, הדואר המרכזי והמרכז הקולוניאלי-צרפתי הישן. בין היתר נבקר גם במוזיאון מלחמת ויאטנם שידוע גם בשם העבר: מוזיאון פשעי המלחמה, בשוק הגדול והמרכזי של סאיגון, וברובע הסיני, צ'ולון, על שווקיו התוססים, על סימטאותיו הציוריות והמקדשים המרהיבים השוכנים בו.
הלינה תתקיים בסאיגון.
 

יום 11: מחילות קוצ'י - טאי נין - מרכז קאו דאי - ארוחת ערב תוך כדי שייט על נהר סאיגון

היום נבקר במחילות קו-צ'י - מי שכבר ביקר בגבעת התחמושת בירושלים ירגיש שהוא רואה כאן משהו דומה אך לחלוטין מאוד מאוד שונה. במחילות אלה הסתתרו אנשי הוייטקונג במלחמת ויאטנם. מערכת המחילות עצומה ומשתרעת על שטח של יותר ממאתיים קמ"ר. המערכת מכילה מתקנים של מדינה שלמה כמו בתי חולים, בתי חרושת לנשק ועוד וכולם נסתרים לחלוטין מן העין. בעיר זו שכנו בתקופת מלחמת ויאטנם אלפי לוחמי ויאטקונג שלא ראו אור יום לעיתים במשך חודשים ארוכים.
לאחר מכן נמשיך אל טאי-נין. זו עיירה שמשמשת כמרכז הרוחני של ה
דת הוייטנאמית הייחודית "קאו-דאי". דת זו משלבת מגוון אלמנטים בודהיסטיים, קונפוציאנים ונוצריים יחד עם פולחן קדושים וביניהם "סלבריטאים" מכל הדתות כמו: משה, נפולאון בונפרטה, לואי פסטר ו-ויקטור הוגו. במקדשה הססגוני של העיירה טאי נין נצפה בתפילת הצהריים ולאחר מכן לקראת ערה נשוב לסאיגון. ננוח ונצבור כוחות להמשך טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה.
הלינה תתקיים בסאיגון. 
 

יום 12 של טיול מאורגן לויטנאם: דלתת נהר המקונג - וין לונג - בתי מלאכה מקומיים - בית משפחה מקומי - קאנתו

ביום זה נסייר בדלתת נהר המקונג. נהר המקונג הוא מהגדולים בנהרות אסיה והוא הנהר השביעי בגודלו בעולם! נהר המקונג הוא למעשה עמוד השדרה של הודו-סין והוא עדיין משמשכנתיב סחר וגם כגבול בין המדינות: וייטנאם, קמבודיה, לאוס, תאילנד, בורמה, דרום סין וטיבט. במדינת ויאטנם נהר המקונג יוצר דלתא עצומת מימדים שבעצם מהווה את "אסם האורז" של המדינה. נבקר באיזורים החקלאיים המדהימים של הדלתא תוך כדי שייט בחלק מיובלי הנהר. נביט בשווקים צפים יפהפיים, נבקר במספר מפעלים מקומיים ונראה כיצד מייצרים החקלאים באמצעים דלים תוצרת הכרחית למחייתם. 
הלינה תתקיים בקאנתו.
 

יום 13: קאנתו: טיול בשוק הצף היפה של דרום מזרח אסיה, חווה לגידול דגים - צ'או דוק

נעזוב את קאנתו ונשוט בסירה אל השוק הצף - "קאי ראנג". זהו אחד השווקים הגדולים והמרשימים ביותר באסיה. במהלך הביקור והשייט נתרשם מחיי המסחר התוססים שמתנהלים כאן כולם על המים. לאחר מכן, נעזוב את קאי ראנג ונמשיך בנסיעה אל היעד הבא - העיירה צ'או דוק, שם נבקר בכפר מוסלמי מקומי וגם בחווה צפה לגידול דגים.
הלינה תתקיים בצ'או דוק.

יום 14: צ'או דוק: שיט במקונג, פנום פן  - ארמון המלך ופגודת הכסף - מוזאון השואה ומקדש העיר

את היום ה-14 של טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה נתחיל בשעות הבוקר המוקדמות. אנו נשוט במעלה נהר המקונג העצום אל הגבול בין וייטנאם לקמבודיה ובצהריים נגיע לפנום-פן בירת קמבודיה. פנום-פן נקראה בעבר "פריז של המזרח" משום הרחובות בסגנון אירופאי שיש לה. משם נשים פעמינו אל ביקור באתריה הנבחרים של העיר כמו: ארמון המלך, פגודת הכסף ומוזיאון השואה-טולסלאנג  וגם למקדש שעל שמו קרויה העיר.
לינה: פנום-פן.

 

יום 15: פנום פן - סיאם ריפ (אנגקור)

מפנום-פן ניסע אל סיאם-ריפ. העיירה סיאם-ריפ, היא עיירת מחוז רדומה שמהווה גם שער כניסה לביקור באנגקור - "פטרה של הג'ונגלים". אנגקור הייתה עיר הבירה של אימפריה קמבודית קדומה שהשתרעה גם על שטחי תאילנד, לאוס ו-וייטנאם ונעזבה במפתיע ובצורה מסתורית על ידי תושביה. העיר והמקדשים  ששוכנים באיזור יערות גשם עבותים נבלעו אט אט על ידי הג'ונגלים ונשכחו לחלוטין עד לפני מאה שנים. צייד פרפרים צרפתי גילה את המקום במקרה והשאר היסטוריה. בשטח הענק המכוסה יערות-עד מצויים עשרות מקדשים מדהימים שחלקם עדיין שבויים בחיבוקו של הג'ונגל העצום. המקום נחשב לאחד מפלאי תבל ונמצא ברשימת ההאתרים לשימור של אונסק"ו. במהלך הטיול באנגקור, נצפה בתושבים הכפריים המקומיים ואורחות חייהם ובערב נצא למופע בלט קמבודי מסורתי.
הלינה תתקיים בסיאם-ריפ

אנגקור - טיול מאורגן לויטנאם

 

יום 16: מקדשי אנגקור:  אנקור טום - טרסת הפילים - טרסת המלך המצורע - אנקור ואט - מקדש טא פרום

במהלך טיול מאורגן לויטנאם, נקדיש את היום הלפני אחרון לטיול באיזור מקדשי הפלא של אנגקור. נבקר בשער הדרומי של אנקור טום, מקדש הביון, ממנו מציצים מאות פרצופים שגולפו באבן ביד אומן ונדמה שבמבט הם עוקבים אחרי המטיילים. נמשיך אל טרסת הפילים שקיבלה את שמה בגלל דמויות הפילים שגולפו על חומותיה ונחתום את הטיול היום בטרסת המלך המצורע, מקדש אנקור וואט ומקדש טא פרום (מקדש הג'ונגל).          
הלינה תתקיים בסיאם-ריפ.

 

יום 18-17: סיאם ריפ, טיסה לבנגקוק ומשם לתל אביב

היום ניפרד מסיאם ריפ ונצא בטיסה לבנגקוק וממנה בטיסת המשך לתל אביב. שם ננחת מלאי חוויות ורשמים מטיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה.
 
 
 
תודה שהתעניינתם בטיולינו,לביצוע רישום ושריון מקומות אוטומטי יש להקליק טופס רישום לטיול

המחיר כולל:
 ♦ טיסות בינלאומיות.
 ♦ מסי נמל, דלק ובטחון.
 ♦
טיסות פנים כמפורט בתוכנית.
 ♦ אוטובוס תיירים נוח וממוזג.
 ♦ לינה במלונות דרגת תיירות ראשונה וטובה.
 ♦ חצי פנסיון לאורך כל הטיול ולמעט בבנגקוק.
 ♦ כניסה לכל האתרים כמפורט בתוכנית. 
 ♦ שייט כמפורט בתוכנית. 
 ♦ מדריך ישראלי מומחה ליעד 
  טיפים לנותני שירותים למעט סבלים.
 ♦ מדריכים מקומיים דוברי אנגלית. 

המחיר אינו כולל:

 • מיסים והיטלים לרשויות המקומיות בחו"ל ישולמו שם על ידי כל מטייל. (מ-25$ בכל מעבר גבול).
 • תשר למדריך הישראלי (נהוג לתת 3$ ליום).
 • בטיולי חג סוכות ופסח יש לבקש תוכנית עדכנית מותאמת לחגים.

*בחג סוכות ופסח הטיסות אינן באל על.


לפרטים  03-6219219
או השאר פרטים ונחזור אליך

*במרום תעופה מחלקה עם "מומחים" לתכנון מסלולים אישיים לפי בקשת הלקוח (טיול מאורגן פרטי)המומלצים שלנו :
טיול מאורגן לגאורגיה
טיול מאורגן לרומניה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לסלובניה קרואטיה
טיול מאורגן לוייטנאם קמבודה


♦  בכל מקרה יש לבקש תכנית מעודכנת מהמשרד  ♦  חובה לעשות ביטוח רפואי (ניתן לרכוש במשרדנו)  ♦ במחירי מבצע מיוחדים , מכתב ויזה יהיה כרוך בתשלום , על המטיילים להיות מצויידים בדרכון שתוקפו ששה חודשים לפחות מיום היציאה ולהקפיד על שלושה דפים ריקים בדרכון  ♦  יתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות   ♦  המחיר לפי מינימום 20 איש משלמים   ♦  אין כפל מבצעים  ♦  כפוף לתנאים הכלליים באתר  ♦  ט.ל.ח ♦ מרום תעופה טיולים מאורגנים לויטנאם וקמבודיה ♦ אין כפל מבצעים
טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה
למרכז מידע והזמנות של מרום תעופה: 03-6219219