טיולים מאורגנים לסין, טיולים מאורגנים למזרח הרחוק | מרום תעופה
דף הבית >> טיולים לאסיה והמזרח הרחוק
טיולים לאסיה והמזרח הרחוק          
 

 

טיולים מאורגנים למזרח הרחוק - סין, הודו, תאילנד ועוד

אנו במרום תעופה מציעים ללקוחותינו טיולים מאורגנים לסין ולמגוון יעדים במזרח הרחוק. בואו וגלו יחד איתנו את יפן, סין, תאילנד, הודו, וויאטנם, קמבודיה ועוד יעדים אקזוטיים. אם אתם מחפשים אחר שילוב של נופש אמיתי ותיירות נבונה - מצאתם - תפרנו את הטיולים המאורגנים של מרום בדיוק בשבילכם!
בעמוד זה תוכלו למצוא מגוון יעדים מרתקים במזרח הרחוק אליהם תוכלו להגיע במסגרת הטיולים שאנו מארגנים.
 
טיול מאורגן לפניני צפון הודו - 10 יום
טיול מאורגן לצפון הודו יוביל אתכם לחווייה חושנית ורוחנית בתת היבשת ההודית, המשלבת אנדרלמוסיה של טעמים, צבעים, נופים מגוונים, ריחות, דתות מסקרנות, תרבויות ומנהגים. טיול מאורגן להודו יפגיש אתכם עם דתות שונות: הינדואיזם, בודהיזם וג'ייניזם, כל זאת תוך אמונה חזקה המלווה במנהגי פולחן רבים. במהלך הטיול המאורגן להודו תסתובבו בין ארמונות הפאר של המהרג'ות, מקדשים נוטפי עושר, יחד עם מיליוני עולי רגל, פשוטי עם וכפריים.
טיול לויאטנם

טיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה - 18 יום בטיסת אל-על

בוייטנאם ובקמבודיה נפגשות שתיים מהתרבויות המזרחיות החשובות בעולם - התרבות ההודית והתרבות הסינית. בטיול המאורגן לוייטנאם וקמבודיה נראה כיצד שתי המדינות מנסות עדיין להתאושש מהסבל הרב שעבר עליהן ולהפנות את פניהן לעתיד -  וייטנאם שמנסה לקום על רגליה לאחר שנים של דיכוי קולוניאלי ולאחר המלחמה כנגד האמריקנים, וקמבודיה שסבלה מהמלחמה האמריקנית בקומוניזם, משלטון אימים ומרצח עם. טיול מאורגן לוייטנאם ולקמבודיה יחשוף אתכם להיסטוריה של שני העמים למודי הסבל, אך גם לתרבות המפוארת של המדינות.
האנוי - טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה

טיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה מיוחד לשומרי מסורת - 18 יום בטיסת אל-על

 
טיול מאורגן לצפון הודו

טיול מאורגן לצפון הודו כולל חבל לדאק - 17 יום

טיול מאורגן להודו יוביל אתכם אל מרומי צפון הודו וממלכת לדאק. הטיול המאורגן ישלב בין טרקים רגליים קלים בכפרים עם נופים מדבריים בראשיתיים לבין טיולי ג'יפים דרך אגמים כחולים ומעברי הרים גבוהים. אטרקציות נוספות שתמצאו בטיול מאורגן שלנו להודו הם: שייט ראפטינג קל בנהר האינדוס, ביקור במנזר למאיורו, אולוטקפו, כניסה לעמק מנאלי המיוער, נסיעה במעברי ההרים מן הגבוהים בעולם - 5477 מ' מעל פני הים, טיול במרכז הטיבטי בדהרמסלה, ביקור במקדש הזהב שבמרכז הסיקים, הרידוואר - מרכז ההינדים, צפייה בטקסים המיוחדים על נהר הגאנגס וביקור ברישיקש "עיירת האשראמים" ועיר הבירה - דלהי הססגונית.
טיול מאורגן לבייג'ין

טיול מאורגן לבייג'ין, קצר וקולע - 8 ימים

טיול מאורגן לבירה העתיקה של קיסרות סין, מרכזה של אימפריה רבת עוצמה ששלטה במזרח אסיה באלף האחרון. מסע לבייג'ין המשלב סיור במוקדי העוצמה של הקיסרות הסינית העתיקה ששלטה מבין חומותיה של העיר האסורה והגנה על האימפריה הסינית באמצעות בניית החומה הסינית (החומה הגדולה) המהווה אחד מפלאי עולם יחד עם היכרות עם סין המודרנית שמפתיעה בעוצמתה ובגודלו של אחד המרכזים האורבניים הגדולים והמרשימים בעולם. בטיול המאורגן לסין נתוודע גם לאספקט הקולינרי של סין על מגוון מאכליה המסורתיים. לא נוותר על מופעי תרבות מרהיבים כגון מופע קונגפו ומופע אקרובטיקה בהם מציגים האקרובטים ולוחמי הקונגפו יכולות וירטואזיות מופלאות.
טיולים מאורגנים לסין

טיול מאורגן לסין כולל הונג קונג ומקאו -17 יום

סין אינה רק עוד מדינה – במהלך טיול לסין מגלים שזה פשוט עולם אחר: ערים עצומות ובהן מרכזי קניות ענקיים לצד נופים מרהיבים ועיירות קסומות. אחרי הטיול המאורגן בסין תבינו כי ההבדלים התרבותיים בין התייר המערבי לתושב המקומי בלתי נתפסים. הטיול המאורגן לסין משלב גם את עיר הנמל העמוסה בעולם, הונג קונג. אך גם בבסיס העיר המודרנית מתקיימים עדיין המנהגים והתרבות המסורתיים. טיול מאורגן לסין יחשוף את השורשים הסיניים הקדומים הנסתרים מעין.
טיול לסרי לנקה

טיול מאורגן לסרי לנקה - 11 יום

טיול מאורגן לסרילנקה (ציילון) הוא טיול שקט באי טרופי קסום באוקיאנוס ההודי. בסרילנקה מאות קילומטרים של חופי גן עדן קסומים שדקלים מצילים בהם על חול לבן. טיול מאורגן לסרילנקה יחשוף את התייר לתרבות עשירה וייחודית עם ערים עתיקות ששרידיהן המפוארים מרשימים מאוד גם כיום. הטיול המאורגן לסרילנקה יכלול גם מבט לחקלאות ענפה ועשירה, מטעי התה הציילוני המפורסם, המרהיבים ביופיים ובארומת התה הנפלאה שעולה מהם, מטעי גומי, פלפל, קינמון, אגוז מוסקט ועוד עשרות סוגי תבלינים וצמחי מרפא שניתן לראות צומחים ממש בסביבתם הטבעית.

טיול מאורגן לתאילנד - 14 יום

טיול מאורגן לתאילנד הוא שילוב נפלא ומעורר חושים בין ישן לחדש. בתאילנד. עושרה הויזואלי של המדינה כמו גם הניגודים באופייה - המזרח האותנטי מול פרץ המערב - יוצרים חוויה מרגשת לחושיו של כל נוסע לטיול מאורגן בתאילנד.

טיול משפחות לתאילנד - 11 יום

טיול מאורגן לתאילנד הוא שילוב נפלא ומעורר חושים בין ישן לחדש. בתאילנד. עושרה הויזואלי של המדינה כמו גם הניגודים באופייה - המזרח האותנטי מול פרץ המערב - יוצרים חוויה מרגשת לחושיו של כל נוסע לטיול מאורגן בתאילנד.
טיול לבורמה

טיול מאורגן לבורמה - 12 יום /אפשרות המשך ללאוס 18 יום

טיול מאורגן לבורמה של פעם (מיאנמר), הוא מסע אל הזמן האבוד של דרום מזרח אסיה, אל בירות עתיקות ואל הרי געש כבויים, פגודות מוזהבות, אגמים נוצצים, יערות עצי טיק, אבנים טובות ומורשת תרבותית עצומה, המשתרעת לאורך מאות שנים. טיול מאורגן לבורמה מציג למטייל עולם ללא טכנולוגיה וגלובליזציה. בטיול המאורגן לבורמה תוכלו להציץ לעולם של פעם, היום.
טיול מאורגן להודו

טיול מאורגן להודו וראג'סטאן - 15 יום עם אפשרות המשך לנפאל - 19 יום

טיול מאורגן להודו ולחבל רג'סטאן יוביל אתכם לחווייה חושנית ורוחנית בתת היבשת ההודית, המשלבת אנדרלמוסיה של טעמים, צבעים, נופים מגוונים, ריחות, דתות מסקרנות, תרבויות ומנהגים. טיול מאורגן להודו יפגיש אתכם עם דתות שונות: הינדואיזם, בודהיזם וג'ייניזם, כל זאת תוך אמונה חזקה המלווה במנהגי פולחן רבים. במהלך הטיול המאורגן להודו תסתובבו בין ארמונות הפאר של המהרג'ות, מקדשים נוטפי עושר, יחד עם מיליוני עולי רגל, פשוטי עם וכפריים.
טיול למונגוליה

טיול מאורגן למונגוליה  - 17 יום

טיול למונגוליה הוא טיול לעומק התרבות הנוודית, תרבות הערבות והגמלים הדו דבשתיים. בואו לטייל איתנו במונגוליה שממנה יצא אחד מסעות הכיבוש הנודעים והנועזים בעולם, ושהמרחבים בה לא נגמרים...
טיול לסין 8 ימים

טיול מאורגן לבייג'ין, שנגחאי וסוג'ו - 8 ימים
בטיסת אל על

טיול מאורגן לסין שכולל ביקור בבירה העתיקה של קיסרות סין, מרכזה של אימפריה רבת עוצמה ששלטה במזרח אסיה באלף האחרון. אנו נבקר גם בשנגחאי הידועה גם בכינוי "פריז של המזרח" על שום הבניינים היפים והרחובות המזכירים את אירופה. בנוסף גם נבקר ב"ונציה של המזרח" הלא היא סוג'ו עם הגנים המרהיבים. כמובן שלא נשכח את החומה הסינית ושאר אתרי החובה למי שמעוניין לטייל בסין של היום.
יפן

טיול חדש מאורגן ליפן - 15 יום

טיול מאורגן ליפן - ארץ השמש העולה, ארץ הסושי, הטמפורה, היין והאורז, אסתטיקת האיקבנה ופריחת הדובדבן. ביפן נמצא אנימציה מדהימה וטכנולוגיה מתקדמת, אמנויות לחימה וגיישות חיוורות פנים - כל אלה מחכים לכם בטיול מאורגן ליפן.
טיול מאורגן לויאטנם

טיול מאורגן לויאטנם - 9 ימים

במהלך טיול מאורגן לויאטנם יהנו המטיילים מנופים מדהימים, תרבות שונה, מופעי בובות מים מרהיבים, טיול בשווקים צפים, מקדשים, רחובות עתיקים, שדות אורז מוצפים ועוד ועוד. התרבות הויאטנמית שזורה בהמון אבני דרך מעניינות כמו הקיסרות ששלטה באיזור לפני מאות שנים, דרך מלחמת ויאטנם שמונצחת עד היום במוזיאונים ובשאריות מה שנותר מ"גבעת התחמושת" הויאטנמית - מחילות קו-צ'י. טיול מאורגן לוייטנאם יחשוף אתכם להיסטוריה של העם המיוחד הזה וגם לתרבות המפוארת של ויאטנם.
דרום הודו

טיול מאורגן לדרום הודו - 9 ימים

במהלך טיול מאורגן לדרום הודו יהנו המטיילים מנופים מדהימים, תרבות שונה, מזג אוויר דרומי ואוכל פיקנטי שיקפיץ את כל החושים. דרום הודו במסגרת טיול מאורגן תתן לכם להנות מטיול באיזורים מדבריים מרהיבים ומרתקים, תוכלו לצבור עוד קצת רוחניות באשראמים השונים ולרבוץ על החופים הקסומים שמחכים לכם בדרום הודו.
בהוטאן 

טיול מאורגן לבהוטאן וממלכות ההימלאיה -  16 יום

טיול מאורגן לממלכות ההימלאיה (בוטאן - סיקים - דרג'ילינג , כולל פסטיבל פארו) משלב טיול בבוטאן, השוכנת בלב הרי ההימלאיה העצומים. טיול מאורגן לבוטאן יפתח בפניכם שער לאחת המדינות העניות באסיה, אשר מגנה בקנאות רבה על התרבות והמסורת העתיקים שלה, על משאביה הטבעיים ועל דרך החיים הבודהיסטית הנהוגה בה כבר שנים ארוכות. מאז שנפתחו שעריה בחשש בשנת 1974 מצאו עצמם המבקרים בה מהופנטים. טיול מאורגן בבוטאן יחשוף בפניכם טבע ראשוני ובתולי, נוף מרהיב ואדריכלות הנוגעת בשמיים. טיול מאורגן בבוטאן מפגיש גם בין המטיילים לבין התושבים החמים ומסבירי הפנים והתרבות הייחודית, שהתפתחה בבידוד ובניתוק.
פיליפינים

טיול מאורגן לפיליפינים, בורקאי, מקאו ובנגקוק - 17 יום

טיול מאורגן לפיליפינים ולאיים הקרובים אליהם יוביל את המטיילים אל 7,107 "איים אבודים" שלווים ומסבירי פנים. טיול מאורגן לפיליפינים ולאיים האחרים יחשפו את המטייל למקומות זולים, טעימים ונוחים, אל המקום שבו אסיה מחייכת. 
אינדונזיה וסינגפור

טיול מאורגן לאינדונזיה וסינגפור  - 19 יום

טיול מאורגן לאינדונזיה וסינגפור יקח אותנו אל קבוצת האיים הנקראת בשם הכולל אינדונזיה. כך נצטרף אל אינספור סוחרים סינים והודים, מיסיונרים, הרפתקנים, כובשים אירופיים וחברות כרייה שמצאו עניין באינדונזיה במשך השנים. הנוף המרהיב, הרב תרבותיות והגיוון האנושי גורם גם לקרעים ושסעים, אליהם נתוודע במהלך הטיול המאורגן לאינדונזיה. המיתוס של מדינת גן עדן שהתברכה במשאבי טבע נפלאים עומד למבחן על רקע שסעים בין-גזעיים עמוקים, מלחמות דת, שחיתות שלטונית, ניהול כלכלי לקוי ואסונות טבע.
טיול מאורגן לדרום הודו

טיול מאורגן לדרום הודו - 14 יום

במהלך טיול מאורגן לדרום הודו יהנו המטיילים מנופים, תרבויות, וגם מזג האוויר ואוכל שלא דומים לאלה שבצפון. מטרופולין ענק ומרתק, רוחניות באשראם וחופים קסומים מחכים לכם בדרום הודו.  
טיול מאורגן ללאוס

טיול מאורגן ללאוס - טיול עומק יחודי  - 15 יום

בטיול המאורגןן ללאוס תמצאו מדינה מבודדת אך בד בבד גם  מעניינת עם שדות אורז נרחבים, מערות מעניינות, כפרי דייגים נידחים ואוכלוסיה עם תרבות עתיקת יומין.

טיול מאורגן לאוזבקיסטן - 8 ימים מלאים

טיול מאורגן לאוזבקיסטן הוא חוויה של פעם בחיים. לא יאומן שבמרחק כה קצר מישראל שוכנת אחת מארצות הקווקז המדהימות שיש בעולמנו. בטיול זה נבקר בעיר הבירה טשקנט ונוקסם ממלאכת טווית המשי בעיר בוכרה הידועה. נגיע גם לסמרקנד היפה ונביט בהתפעלות בכיפות העיר המבהיקות משיש צבעוני מרהיב. קראו עוד כאן...
טיול לאוזבקיסטן

טיול מאורגן לאוזבקיסטן - 11 ימים

טיול מאורגן לאוזבקיסטן מוביל את המטיילים במסע לארץ בראשית, ולאיסלאם ידידותי. מפגש עם נופים פראיים, אנשים מרתקים ומכניסי אורחים, בעלי תרבות עתיקה והיסטוריה עשירה. ארכיטקטורה יפה להפליא הניכרת בעריה הראשיות - בוכרה, חיווה וסמרקנד. בטיול מאורגן לאוזבקיסטן נראה מדבריות, הרים מרהיבים ותחנות מרכזיות על דרך המשי המפורסמת.
אוזבקיסטן וקירגיזסטן טיול מאורגן לאוזבקיסטן וקירגיסטן  - 13 יום

טיול מאורגן לאוזבקיסטן וקירגיסטן מוביל את המטיילים לארצות בראשית ולאיסלאם ידידותי. באוזבקיסטן נפגוש אנשים מרתקים ומכניסי אורחים על רקע נופים פראיים, אנשי דרך המשי המפורסמת, בעלי תרבות עשירה והיסטוריה עתיקה. טיול מאורגן באוזבקיסטאן יכלול סיור בערי הפאר שלה - חיווה, בוכרה וסמרקנד. מפגש מרתק לא פחות יתרחש בקירגיסטן, שם נפגוש במסגרת טיול מאורגן לקירגיסטן רועים ונוודים המסתובבים בארץ של הרים גבוהים ונהרות זכים.