טיול לארגנטינה | טיול מאורגן לארגנטינה | | טיול לברזיל | טיולים לברזיל | טיול מאורגן לברזיל | טיול לקובה | טיול לקוסטה ריקה | טיסה לקוסטה ריקה
טיולים לדרום ומרכז אמריקה          
 

אמריקה הלטינית אוצרת בחובה מגוון עצום של תרבויות, עמים ומסורות. מרום תעופה מציעה לכם להצטרף אל טיולים מאורגנים לאמריקה הלטינית, ולגלות עמנו את המסורות הקטנות המזינות זו את זו. בואו וחיקרו יחד איתנו את קובה, ארגנטינה, צ'ילה, ברזיל, קוסטה ריקה ומקסיקו. אם אתם מחפשים אחר טיול מאורגן שישלב נופש גמור יחד עם תיירות חכמה - אין צורך בחיפושים נוספים - תפרנו בדיוק עבורכם את הטיולים המאורגנים של מרום!
 


טיול מאורגן לדרום אמריקה - ארגנטינה, צ'ילה וברזיל 17 יום

עוד לפני שיוצאים לטיול מאורגן לארגנטינה, מיד עולים בדמיון הטנגו, הגאוצ'וס, והכדורגל. אך בזאת לא תם הטיול - טיול מאורגן לצ'ילה יוביל אותנו לרצועה ארוכה הלאורך כמעט מחצי יבשת דרום אמריקה. לאחר מכן, נצא בטיול מאורגן לברזיל שיפתח בפנינו צוהר אל ארץ של חופים טרופים קסומים והנהר הגדול בעולם, יערים עתיקות ואנשים ממוצאים שונים ומשונים: אינדיאנים, פורטוגזים, אירופאים ואפריקנים הממזגים את אינספור התרבויות השונות לקצב הסמבה הקאפואירה והכדורגל 
 
טיול מאורגן לקובה וקוסטה ריקה - 17 יום

טיול מאורגן לקובה, האי הגדול באיים הקריביים. במהלך טיול מאורגן לקובה נכיר את העם החם, התוסס ומכניס האורחים, הנוטים למוסיקת סלסה ולריקודים, כל זאת על רקע המהפכה הקובנית שהשאירה לקובה "תפאורה" שכאילו נלקחה מסרטים ישנים. טיול מאורגן לקובה יגיע גם אל החופים הקריביים של קובה, הערים הקולוניאליות, שדות הטבק וקנה הסוכר.
בטיול מאורגן לקוסטה ריקה נגלה יחד את בירת שמורות הטבע של אמריקה התיכונה. טיול בשמורות המרהיבות ביותר של קוסטה ריקה, ובהן ג'ונגלים, עולם חי וצומח עשיר ומרתק לצד הרי געש מאיימים ופעילים.
 
טיול מאורגן לקובה - 10 יום

טיול מאורגן לקובה, האי הקריבי הגדול ביותר, המאכלס עם תוסס וחם הרוקד ומנגן סלסה בכל עת. במהלך טיול מאורגן לקובה נגיע אל ערים קוליוניליות, שהמהפכה הקובנית השאירה אותן מאחור, ועתה הן נראות כאילו נלקחו מסרט ישן. טיול מאורגן לקובה יחשוף בפנינו גם חופים קריביים מרהיבית, שדות טבק וקנה סוכר, בעירבוביה כזו שכל מה שנותר לומר הוא שזהו מקום מרתק לבקר בו.

טיול מאורגן לקוסטה ריקה - 13 יום

קוסטה ריקה היא גן אחד גדול של טבע פראי. טיול מאורגן לקוסטה ריקה הוא טיול עומק אל פנינת החן של אמריקה הלטינית, הנודעת במוניטין שלה כמדינה שלווה ובנפלאות הטבע, החי, והצומח שבה, בשילוב נופש ברצועות החוף החוליות והבתוליות של האוקיינוס השקט. טיול מאורגן לקוסטה ריקה הוא למעשה טיול לגן העדן של הטבע!
 
טיול מאורגן למקסיקו וגואטמלה - 17 יום

טיול מאורגן למקסיקו יראה לנו את כל הטוב של מקסיקו - חופים טרופיים, ערים עתיקות, הרי געש מושלגים, יערות אורנים במורדות ההרים, מדבריות, ובל נשכח את המטרופולין העצום בגודלו - מקסיקו סיטי. טיול מאורגן למקסיקו יביא בפניכם את הגיוון האדיר שיש למקסיקו להציע, הכל תוך שימור התרבות המסורתית.
טיול מאורגן לגואטמלה יוביל אותנו בין הרי געש, יערות גשם ומקדשים עתיקים של המאיה, שנשתמרו עד ימינו. טיול מאורגן לגואטמלה ישלב תרבויות עתיקות וטבע אדיר מימדים.