טיול לגיאורגיה (גרוזיה) ולארצות הקווקז | מרום תעופה
טיולים לארצות הקווקז          
 

מחפשים טיול לגיאורגיה? חושקים בטיולים מאורגנים למרכז אסיה והקווקז? בואו וגלו יחד עם מרום תעופה את אוזבקיסטן, קירגיסטאן, טורקיה, גיאורגיה, ארמניה ועוד. הטיולים המאורגנים של מרום תעופה משלבים בין נופש אמיתי ותיירות נבונה.
 

טיול מאורגן לאוזבקיסטן - 8 ימים

טיול מאורגן לאוזבקיסטן הוא חוויה של פעם בחיים. לא יאומן שבמרחק כה קצר מישראל שוכנת אחת מארצות הקווקז המדהימות שיש בעולמנו.
בטיול זה נבקר בעיר הבירה טשקנט ונוקסם ממלאכת טווית המשי בעיר בוכרה הידועה. נגיע גם לסמרקנד היפה ונביט בהתפעלות בכיפות העיר המבהיקות משיש צבעוני מרהיב.
טיול לגיאורגיה

טיול מאורגן לגיאורגיה (דרך טביליסי) - 8 ימים מלאים

טיול מאורגן לגיאורגיה מוביל את המטיילים אל חבל ארץ קסום בין אסיה לאירופה, ששימש צומת דרכים מרכזי עבור סוחרים, צבאות ואנשים מתרבויות שונות. אנשי הקווקז מחשיבים עצמם ברי מזל משום שהם רואים במדינתם "חלקת אלוהים". טיול מאורגן לגיאורגיה ישלב בין הנופים המרהיבים למטבח העשיר, ובל נשכח את השתייה העליזה מכולם בזכות היין הגרוזיני המשובח.
טיול מאורגן לארמניה

טיול מאורגן לארמניה - 8 ימים

טיול מאורגן לארמניה הוא בדיוק מה שאתם זקוקים לו עכשיו. ארמניה מגישה לכם ישן ומתחדש על כף יד אחת. אנו נבקר בעיר הבירה של העם הארמני - ירוואן המשקיפה על הר האררט, נכנס למקדשים הליניסטיים עתיקים וחובבי האקסטרים שבינינו יוכלו להנות בטיולי ג'יפים מסעירים ברכסי הרים גבוהים ולהנות מנופים מלאי הוד והדר.
 גיאורגיה וארמניה

טיול מאורגן לגיאורגיה וארמניה - 15 יום

טיול מאורגן לגיאורגיה (גרוזיה) וארמניה יחל בעיר הבירה טביליסי הניחנת בארכיטקטורה מהודרת. הוא ימשיך דרך אזור קחטי לאורך העמקים וכפרים, להר קזבק ולאורך הגבול הרוסי אל ארץ הכנסיות ארמניה. במהלך טיול מאורגן בגרוזיה וארמניה נראה נופים פראיים, אנשים מכניסי אורחים, בעלי תרבות מרתקת והיסטוריה עשירה. במהלך הטיול המאורגן לגרוזיה ניראה חבל ארץ בין אסיה לאירופה, עם ערים אקזוטיות והרים נישאים ובפסגותיהם קרח.
 טיול לאזרבייג'ן
טיול מאורגן לאזרבייג'ן, גיאורגיה וארמניה - 14 יום

טיול מאורגן לקווקז - אזרבייג'ן, גיאורגיה וארמניה. במהלך הטיול המאורגן נפגוש שלושה עמים שונים, שהמשותף להם הוא הגאווה המקומית וההכרה כי הקווקז היא חלקת אלוהים נדירה. הגרוזינים נהנים ממטבח עשיר ומאלכוהול משובח, האזרים הם תערובת של טורקים-פרסים השולים קוויאר מן הים הכספי, ואילו הארמנים רואים עצמם כנוצרים הראשונים וכנסיותיהם מהיפות שבאזור. טיול מאורגן לאזרביג'אן, גרוזיה וארמניה הוא מפגש עם נופים בלתי מרוסנים, תרבות מרתקת ומכניסת אורחים.